עיצוב יעיל

דגם מוקטן של פורטל או הסכימה מקבילה במפה, עליך לעקוב אחר המסלול למקום מסוים. באופן דומה, ערכת פורטל (פריסה באנגלית) מתוכנן בהתאם לצרכים של המשתמש, ובכך להוביל אותך לעבר פעולות ספציפיות. דגם מוקטן של פורטל או הסכימה מקבילה במפה, עליך לעקוב אחר המסלול למקום מסוים. לעניות דעתי פצלי שמן יכול לקבוע . באופן דומה, ערכת פורטל (פריסה באנגלית) מתוכנן בהתאם לצרכים של המשתמש, ובכך להוביל אותך לעבר פעולות ספציפיות. תהליך של ניתוח זהיר יסייע להגדרת, מנקודת מבט של המבקרים בפורטל, את סדר העדיפויות של הסכימה.

כי אנחנו עיצוב פורטל כדי לענות על הצרכים של המבקרים, לנו יש לקחת בחשבון מה הוא מצפה למצוא. לא ראוי להניח כי אנשים רוצים לראות באתר שלנו. במקום זאת, אנו חייבים לשאול את עצמנו: מדוע אנשים לבקר באתר שלי?, מה אתה מחפש?, מהו הצורך העיקרי שלך?, כיצד ניתן לספק צורך זה?, ושאלות דומות אחרות. בפרויקטים עיצוב גדול, מכשירים שונים משמשים כדי למצוא את התשובות לשאלות כאלה. שאלון וקבוצות מיקוד למעלה משמש לעיתים.

אבל, אם אין לנו תקציב הרבה, אז עלינו לשנות אסטרטגיות עיצוב. עוד מידע על מנכ"ל משרד התקשורת ניתן למצוא באינטרנט. שימוש באסטרטגיות הבאות ליצירת מתאים לסכימת הקהל שלך: 1. לזהות את האינטרסים של המבקרים: עלינו לדעת את הטעמים וההעדפות של האנשים לגשת לפורטל. רק בדרך זו, נביא מידע רלוונטי ומעניין. 2 לחשוב כאילו היית המבקר: כדי לאתר את המיקום של המבקר (במובן פיגורטיבית), תוכל להגדיר מה חשוב מה זה לא חשוב. 3. להגדיר את הנושאים לפי סדר חשיבות: לאחר שיש לנו את הנושאים הגדרה, להמשיך לסדר אותן לפי סדר של עניין או העדפה של המבקר. עיצוב סכימה נייר, להגדיר אזורים פונקציונליים לקחת עט ונייר. כן, אלה כלי שני עדיין לא תצא מהאופנה. לאחר מכן אחת עשרה שנות ניסיון בעיצוב אתרי אינטרנט, אני משוכנע של התועלת מכשירים אלה להביא לתהליך היצירתי. כך, על נייר, אני מגדיר אזורים פונקציונליים של הפורטל: מקומות של דף המעוצב עבור פונקציות ספציפיות. כמה דוגמאות הן: כותרת, שאני, תמונות וטקסט, בין היתר. (1) צייר הטבלה עם עמודות ושורות המתאימים שלהם. (2) ליצור קופסאות קטנות מקובצים לאיתור נושאים מעניינים אשר הוגדרו קודם לכן. (3) ליצור תיבה גדולה יותר כדי להדגיש את נושא יותר מעניינים. אם ברצונך להדגיש מספר ערכות נושא, צור תיבות בגודל זהה היישור אותו. (4) להפיץ את התוכן של הפורטל ב המיועד להזמנת רכיבי המשנה. ביצוע הערכה אחיד עבור הפורטל. הערכה חייב להיות גמיש מספיק כדי להוסיף מספר אובייקטי ייחודי לכל דף (באנרים, headbands של הטקסט, וכו '). אין צורך לפרסם את המידע בעמוד הראשי (דף הבית). השתמש בטכניקה של אלמנט ההפתעה דרך הפורטל. משתמשים בהם אני אוהב למצוא הפתעות בעת ביקור באתר אינטרנט. כך, להפיץ תוכן בין דפי אינטרנט מרובים. להציג הרכיבים בעמוד הראשי אטרקטיבי לנצח העניין של המבקר. לתכנן את הסכימה הפורטל, נוכל לקדם את התועלת ואת חשיבות זהה. מבקרים יעריכו את הערך של הפורטל, לבקר לעיתים קרובות. המחבר הוא מדריך בעיצוב של אתרי אינטרנט. בקר:

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.