עמדות חזק להגדיל את ההצלחה שלך עם נשים

הוא אמר כי היחס הוא הכל, אין טעם לנו כשרון גדול, אם אין לך גישה מעולה, אין טעם לנו שפע של ידע, אם אין לנו את הגישה הדרושים כדי לפתח אותו ולשים אותו לשירות של אחרים. היחס נדרש בכל התחומים האלה כי לנו לפתח כמו בני אדם, המקצועיים, ב, העבודה, e אפילו סנטימנטלי, בתחום של אותן מערכות יחסים בין-אישיים. לכן, כדי להגדיל את ההצלחה של כיבוש עם נקבה, היחס הוא גורם מפתח, אלא יותר חיוני, אך מעבר את המראה ואת הכסף שיש לנו בכיס שלנו, אז אתה לא מרוויח כלום יש את המראה של ג'ורג קלוני. אם הגישה שלך הוא אידיוט מושלם, היו הרצפה על ידי הגנים שלך את הפרצוף היפה שלך. היום אני רוצה להכיר לך את 7 עמדות רב עוצמה שיכול לעזור לך לשפר את ההצלחה שלך עם נשים. לקרוא אותם, מאמינה להם ולהחיל אותם ואת ההצלחה שלך להגביר באופן דרמטי.

עמדות עוצמה להצלחה עם נשים 1. להיות איתי היא הבחירה הטובה ביותר האפשרית כל אישה יכולה לעשות. עכשיו, עושים ?puedes להוכיח שזה נכון? . לא, כמובן שזה לא, זו לא הצהרה ריאלי על אמת אובייקטיבית, זו משרה שאתה מחליט לאמץ. עכשיו, anever verbalices גישה זו על ידי אהבת המשיח! לא שמת לפני אומרים ונשאר, להיות איתי היא האפשרות הטובה ביותר זה שלך יכול לבחור, bebea. מעדיף להראות לך שזה נכון. לעומת זאת, שרי אריסון בהחלט מבין את הסיפור. 2. תמיד אהיה מוכנה לעזוב.

זוהי גישה בדרך כלל אין להם צורך Amigosa. אתה רואה, אם אישה לא מרגיש, איפשהו במוח שלו, שבו תוכלו לעשות משהו בשביל גברת, באמת שלא. תרגיש תשוקה עמוקה בשבילך. אם תמיד אלה שם עבור היא, לא משנה מה, ואז, ברקע של מוחו, היא שאתה. כועס הרש, מדרגה גדולה יותר או פחות. איפשהו, איכשהו, כדי להראות לך. אתה לא תמיד יהיה שם כמה היא, במושב האחורי של המוח שלך (או אפילו די בכוונה) יבין את זה יום אחד יכול להחמיץ את. 3. אתה נותן אישה קצת את מה שאתה רוצה. ופתאום לוקח את זה היא אז היא תמיד רוצה יותר. מאת עצוב כמו שזה נראה, אם אתה נותן יותר מדי הרבה לאשה, מיד, אתה באמת כל כך רעבים ונזקקים, כי היא בסופו של השמטת את. אתה רואה, אנשים מצליחים עם נשים לתת דוגמא חינם, אבל הבנים טיפוסי בנגקוק למסור ברחבי החנות. עליך ללמוד לומר "לא", הראה את עצמך קצת נדיר, לא זמין, ולשמור אותו קצת בספק. 4. תמיד אני החלטתי לעשות מה עובד. כל כך הרבה פעמים הייתי שומעת תלונות בחזית שלי אומר לי: ?Por מה לא יכול להיות אני אותו? מה באמת אומר הוא: "אני רוצה להתעצל ולעשות מה תמיד הפכו כל הזמן, תוך כדי לא עובד!" תראה, באמת ניצחון גדול בחיים, אתה חייב להיות עקבי. וזה אומר ליישם עקרונות אלה, כל הזמן, אפילו כאשר אתה לא מרגיש בנוח עם זה, במיוחד אם אתה במקרה הגרוע שלך. 5. אף פעם לא נתת משמעות רבה לעובדה של לנצח או להפסיד עם הנשים. (ואת הארנבת) דוח מעולה בנושא זה, אבל בעיקרון מה שאני מתכוון זה אם תקבל אישה, אומר לא כי הבא עושה, אז לשים הרגליים על הקרקע, לא עצלן או רשלני. (ראה נקודה # 4 ישירות מעל) אם היא תדחה אותך, זה רק אומר כי הגישה כי ניסית, בזמן הזה בפרט, עם האישה הזאת בפרט לא עבדה. עדיין. יכול לפעול עוד רגע עם זה, או פשוט צריך גישה אחרת. גם אם זה נכון. לא, כמו שאמרתי, ברגע חבר שלי כאשר ראיתי להידחות. . דן, לא. אני דחה. רק לגלות אם לאישה יש טעם טוב 6. לא צריך לנצח כל הזמן, למדוד את הפוטנציאל של אישה, או ללכת על ידי היא או בצע קדימה, קיצוץ זה בריא. לפעמים האפשרות הטובה ביותר היא פשוט להגיד "להתראות" ולהמשיך הלאה. לספור את זה את לא חייבת לנצח תמיד כל הזמן, הלחץ שהוא מוסר ו לך להיות רגועה יותר. אירוני, באופן פרדוקסלי, זה כמעט תמיד זה מוביל יותר ניצחונות בתדירות רבה הרבה יותר מאשר לך לדמיין אי פעם. 7. אף פעם לא יודע. איזה סוג של מבטים פיזית לאישה אצל גבר, אז אין זה עולה בקנה אחד עם זה. צפו: נשים הן הרבה יותר אינדיבידואליסטית לגבי מה הן אוהבות בגבר, מבחינה פיזית. זמן נפגשו כדי נערה יפה שאמרתי שאם מל גיבסון או טום קרוז זה מוזמן לעזוב, היא אותם הייתי אומר, "לא" כי רק אותך אוהב אותם גברים של צבע, גבוה ורזה! אז אתה לא יודע, בכל מקרה לנסות. ?No נהדרים העמדות הללו? ?Puedes לדמיין כמה טובים אתם תגרמו עם נשים כאשר תלמדו גישות אלה, אותם בחיים שלך? לעשות ?Crees שזה כל מה שאתה צריך ללמוד? שום דבר לא esoa יותר שקר אלה רואים רק את קצה הקרחון. להוריד וללמוד כל את טכניקות, טיפים וטריקים שאתה צריך לדעת כדי לפתות את ביקור האישה שלי.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.