עמלות כדי לאסוף

זה כבר לא חדשות ליום הזה. תן לי את ההפתעה. יש ועדה שהוקמה לפי הכללים של הפרלמנט אזוריים, מה יש עמלות יש עמלות בשמו החוקי עד 26. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של טבע תעשיות. אבל הועדה הזו! . זה קצת מיוחד, כן! . %D7%A1-%D7%A2/'>שלומי בסון כדי לקבל עוד מידע. זה מיוחד מוקדש בבקשות כי האזרחים להפוך לפרלמנט מאזור זה ולומר כי הוא מבוסס על מימוש הזכות העצומה אינדיבידואליות או קולקטיביות של אזרחות.

התמונה! אתה לא יכול לפספס את זה, יוצא מחייך נציגי 11 = דו שרתים? האזרחים שם יש 3 חצאיות, את שני קשרים, חולצה, הציידת, הפשיטו את, ולחצן שלושה מעילים חולצה מכופתר צווארון. כרגיל או הנציגים שלנו לפגוש החוק פרוגרסיבי של מה הגיע כדי להיקרא זוגיות, דהיינו שאינו של 40% או 60% לפי מין, בין חברי הוועדה. עושה קצת היסטוריה, את העמלה הזאת במהלך השנה הראשונה של המבצע נאלץ אותם הנציגים 11 בין היתר, 5 מפגשים שבו יש כתבים 70 מטופלים (מה יותר חשוב?), קרי 14 נקודות לכל פגישה. אבל! מה שאני אומר להם זה?, כך הם יראו כמו להצדיק את משכורות הנציגים שלנו כי ברגע הנציבות מסכים כתיבה יכול להיות ערוץ פרלמנטרית כדי לשנות כל קטע של כל מעשה, ההצעה הזו נכללת על סדר היום של הפרלמנט המקומי ולמנף ב המליאה שלה קצת להראות את זה אמור דוגמה parliamentarianism שימושי כן חוזרים, אחד גם תולדות כי היוזמה הזאת הגיע לפרלמנט, אמנם לאחר מכן להשאיר כל קול בגנות אובדן זמן כי ההיסטוריה חוזרת על כל הידוע היו פתרונות אפשריים אחרים, מהר יותר כדי לפתור הראשונית נכתב אבל זה לא ממש בעניינים, עמלות נוצר כדי לאסוף, כדי להצדיק את זה אמור המסירות אזרח ואני מתביישת לגייס אזרחים רבים יש באזור, . אולי רק שנה כבר להתייחס 70 בכתב את הוועדה עתירות הפרלמנט הזה כביכול מייצגת אותם, אבל הבעיה היא אולי כי האזרחים לא יודעים לכתוב, לא השגת רמה C לדרוש מהם עבור וכי רבים יש יותר מ 15 שנים, או אולי הם אז זה הלך למי יכול להפוך את נציגיהם, או שהם כל כך דואגת לעתידם, כי הדבר האחרון שהם יעשו, אנחנו מרגישים הצורך לכתוב, לדוגמה, הוועדה על עתירות של הפרלמנט המקומי.

אבל לא מסיבה זו, הנציגים שלנו להפסיק את יצירת עמלות כדי לאסוף וצובר לשמור על חשבון המיסים שלנו. Anecdotally, באחת ההצעות העדכנית ביותר זה להגיע אל הפרלמנט המקומי לפני סוף השנה, אשר היה מגובה על ידי קבוצה של אזרחים, רבים מן הנציגים שלנו בהפרלמנט המקומי קם מן מושבם לשמוע לא מה היא רצתה לחשוף. .

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.