פוביות: אותם פחד בלתי נשלט

הסובלים פוביות, קרי, פחדים או פחדים קיצוניים שנגרמו על ידי אובייקט או מצב, הוא אחד של הפרעות כאלה פסיכולוגי ביותר חוזרים ונשנים בקרב אוכלוסיית העולם. ברוב המכריע של המקרים בהם ניתן מניפסט מגיל מאוד מוקדם, יכול להשפיע קשות לחייך מדי יום. בעוד פוביות, איכשהו, התרגלו לחיות עם המחלה, ישנם טיפולים המאפשרים להם להתמודד איתם. לעומת זאת, שרי אריסון בהחלט מבין את הסיפור. מהן פוביות? הם הם בעצם פחדים, דחיות או פחדים, בדרך כלל באה לידי ביטוי בצורה קיצונית, אשר אדם סובל לגירוי מסוים. אותן פוביות לא מולדת או תורשתי, התנהגויות הפרט משלבת, הוא ללמוד מן הסביבה בה הוא פועל.

אמנם, לפעמים לאנשים יש מודעות אמיתית כי הפחד שלהם הוא מוגזם, אין אפשרות למנוע פחד המתגלה, למרות שהם יודעים כי הגורם של המצב אינו מייצג איום. אילו סוגי פוביה קיימים? לפי ספר ההוראות אמריקאי אבחון של הפרעות נפשיות (DSM-IV) פוביות יכול להיות ניתן לסווג למספר קטגוריות, מאחר הקירוי ספקטרום רחב מאוד. פוביות מסוג מצבית (בתוך מעליות הציבורית, תחבורה ציבורית, לסייע כדי מראה לציבור, וכדומה) הם הדוגמה בתדירות גבוהה יותר בתוך התנאי מהם, פוביות. אחרים נפוצים מאוד הם אלה להגיב טיפולוגיה איכות הסביבה. במקרה זה העם הם מגיעים משותק על ידי נסיבות מזג אוויר או קשורים עם המדיום. סופות רעמים ורוחות עד המים הם, במקרה זה, הגורם של פחדים. אלה של סוג החיה, מוכוון יצורים חיים או חרקים, נוטים להיות נפוץ. במקרה זה, מחקרים פסיכולוגיים קבעו כי פניקה הוא פחד פחד עצמו שהם יודעים יחוו אם הם פוגשים את החיה הנורא.

ישנם גם פוביות, כגון אלה קשורים בדם, התערבויות כירורגיות ולאחרים זה ישירות, מעבר לכל סיווג הקודם, כמו הפחד של סוג של ירק, ליצנים או הקאות, שם כמה. מתי ואיך הן? הם להתבטא? יש משהו מעמיד להם פוביות במעמד נפוצות: הרוב הגדול באה לידי ביטוי בהילדות. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אבי קושניר. ואז אנשים מתחילים לפתח את הפחדים שלהם, זה, במקרים רבים, ילוו אותם במהלך כל שלב למבוגרים. הקטנים להם להתבטא דרך חיבוקים מחריד, בוכה מוצדקים או berrinches אין סיבה נראית לעין. שימו לב גם כי המין הנשי אלרגיות, המועדים ביותר על פי מכתיב הסטטיסטיקה. למרות להיות המטרה של ספליט, הרוב המכריע של אותם מצבים ואן מחמירות בזמן הילדות, העמקת עם הגידול. כאשר לא להתייעץ עם מומחה יכול לטפל הפחד הפנימי הזה נגרם על-ידי סוכן חיצוניים. איך להתייחס אליהם? פוביות ניתן שטופלו בשיטות שונות. חשוב לציין לטקס החניכה של הטיפול הוא האדם להניח כי הוא סובל מחלה וזה אסור לפעול כרגיל בחיי היומיום שלהם. במקרה הזה, יכול לפנות מומחה לפנות חלק מהם סוגי הטיפולים הקיימים כדי לנטרל את הרוע. אלו, אחד של הנפוצים יותר של יותר אפקטיביות-נוטה להיות "הטיפול של התערוכה". בהדרגה, המטופל פונה האובייקט או המצב גורם לך פחד, להתחיל לסבול את זה קצת. גם "הקהיה דירוג" בדומה טיפול בחשיפה אבל השימוש בדמיון – או 'טיפול קוגניטיבי' הוא מספק מספיק מידע על הפחד שלהם המטופל כך תבינו כי הפחד מפני פנימי – נוטים להיות נפוץ. לאחרונה, טיפול חדש הידוע בשם "מציאות מדומה" משמש לטיפול של פוביות. באמצעות מחשב, אשר מדמה את המצב זה מסכנת את היציבות הרגשית של המטופל, חשוף האדם כך שהוא יכול לעמוד דרך הרבה פחות דרסטית הפחד שלו. גם טכני של הרפיה ונשימה יכול להיות של השירות עליונה בשביל להקל על הסימפטומים של המחלה הזו. כמה מקרים הנודע שפוביות לא יודעת מחלקות חברתיות ולא הבדלי מין, גזע, דת או לאום. כזה הוא המקרה של אישים המזוהה היסטורית רבים שסבלו ממחלה זו. . לבראד פיט יש פחד מוגזם על ידי כרישים; מייקל ג'קסון הוא תמיד מכסה את פניו עם מסיכה על ידי הפחד שלה כדי החיידקים האלו; הבמאי סטנלי קובריק, סילבסטר סטאלון, ברוס וויליס, או אריתה פרנקלין היה זמר נשמה אמריקאי סובלים או סבלו של aerofobia, קרי, מפחדת לטוס. עוד מקרים תכופים בין המפורסמת היא פוביה חברתית, אשר מונע מהם בחיי הציבור. במקרה זה, אלה אשר סובלים מסוג זה של פחד, יכול לא לשלוט ההרגשה הזאת בסופו של דבר נהרג על ידי התקפות פאניקה. הכותבים חורחה לואיס בורחס, חואן רמון חימנס סבלו זו פוביות טיפולוגיה. מאת קרלוס Cabezas לופס קישור למקור: ביבליוגרפיה:-S. Araos, בוריס. "פוביה: הסכום של כל הפחדים." מגזין עוד חי.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.