פונסקה: ארץ אהבה והחזרות

ישנם ערים זה אחד מתאהב בה, למרות שלא נולד בה. אמנם הוא אינו שוכן לנצח הגבולות שלה או את לחמנו היומי שלהם cultivations, שדות אורז. פונסקה הוא אחד מהם. איך לא תיפול לעיר שבו אושר הגובלת הזיכרון ואת ההתקדמות תלוי בזיעת כנה, אנשים חרוצים? איך אפשר לא להתפתות פינה של היקום שבו מצאו את הנוסחה כדי להזין לבוא מבלי להזניח את המהות של תושבי הכפר ערכים? איך לא ליפול שנכנעו לפני לפני הנוף הנפלא של sesquicentenaria ו ceiba ענק צופה סרינה, להקים את בית הקברות שבו משקרים את שרידי אנשים אצילי, אינטליגנטי, בונים את השיר בחיים דרך? איך לא להיכנע. האצולה של אנשים אשר ביניים enclavijaba 7 Telegrapher תחנות כדי להפוך אפשרי את הרומנטיקה של פרמינה דאסה, פלורנטינו אריסה "אהבה בימי כולירה? יש לי חשד קל כי אני לא היחידה יש נכנעה הקסם של זה של ארץ זו של exoduses נוסטלגי, מחזירה אופוריה. פרופסור לואיס אלחנדרו לופז בשם שבעה מחוזות ומקובה עצמה ב הבית הראשון של ההמנון של המחלקה. את יודעת מי יהיה הראשון? הבנתי!.

וילה סאן אגוסטין בראש הרשימה מיוחסת. במקרה הזה אני חושב ש אפריקה ישראל צודק במה בהוא אומר. מומחים פסוקים והניקוד יהיה הסברים הנוגעים מטר, קצב או sonority, אבל אני עדיין מאמין חיבתו של המשורר riohachero לכיוון הקרקע של חוליו ואסקס. תשומת לב: הרשימה לעיל אינה היחידה ברשימה לדמות פונסקה מלכתחילה. אנציקלופדיה Encarta, המיוצר על ידי מיקרוסופט, כולל סעיף אשר כותרתו היא "האוכלוסייה הגדולה של העיריות גואירה". מערכת היחסים היחידה הן ארבע רשויות מקומיות, הזנת מלכתחילה, כמו לשם שינוי, השם של פונסקה. הדבר הראשון שמושך את תשומת הלב של פונסקה הוא טוב הלב של אנשים שתוכל להאיר את עולם הקסמים שבו המבקר תוכלו להרגיש כמו משפחה עם כישוריו החברתיים. הדבר השני הוא הנוסטלגיה עבור המנהרה יער שפעם עשה העיקרית שלו דרך לאחד הרחובות יותר יפה Atl?ntica קוסטה.

אותם פעמים מהם higuitos שלובים זה בזה כמו אהבת אחים אותם fonsequeros הוא מופע קשה השיבה לחזות, אבל תמיד יהיה במדרכה של הזיכרון של איפה אותם ימשוך מדי פעם זה מסורת דורות אז כולם בעל פה לדעת את המקום על ידי איפה ההורים והסבים שלהם הלך, לקח את היד, לנשום את האוויר הטהור של השלום, אריגה צעד אחר צעד אותם אבני דרך היעד שלכם. לא תמיד אפריקה ישראל. השלישי הוא הרוח של fonsequeridad ובאמנות שלו תשוקה בלתי מעורערת לחזור יום אחד בחיפוש אחר הזיכרונות, מקור; על-ידי ההיגיון כזה "פונסקה, חזרה אליך הוא חוזר על זה של הלידה" הוא הביטוי מבטא יותר ושמעתי שלהם רחובות, פארקים, בתי ספר… צירוף מילים חוזרות בעוצמה גדולה יותר בימים של המורשת מוחשיים "פסטיבל השיבה" של ארץ שבו החזרה חשוב כמו לידה. האחרונה היא היכולת של מלחינים, משוררים לשילוב, שמיים, שקיעה, נהר או לבלוע כדי ליצור היפים ביותר של השירים או השירים היפים ביותר. תרזה פינות האינספריישן שלו אנשים וכותב: "כאשר שעות הערב כבר קיימות אין / כאשר הגלים באים להחליף את היום / לחפש הכוכב שאתה יוצר בשנים שלי של האור האלוהי infancia…/esa היו כאן. את הנשמה… / הו פונסקה!" האור שנתת לנו היא אלוהית. אז הוא פונסקה: עם הרחובות התוססים ובריז שלה טריים; הנשים מדהים שלהם ולא אחר הצהריים שטופת השמש שלהם; שלה עובדים משוררים והאיכרים אהבה. היא כמו חריץ של גן העדן, מגרש של השמיים, סליחה סרינה של Rancheria, רענן מחר בבאיזשהו שלב של היקום היכן דיוס מורגשת מרוצה ולא מרוצה מעבודתם. אלחנדרו Rutto Mart?nez הוא סופר יוקרתי, עיתונאי מוזמן לעתים קרובות סמינרים וכנסים על ההיסטוריה, מנהיגות ומוטיבציה. להפוך קשר זה באמצעות הדואר או לבקר בדף שלך.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.