פורד פוקוס

פורד היה אחד הראשונים החלו להרכבת מכוניות שלה ברוסיה. יש לנו ביטוי נפוץ "otvjortochnoe" הפקה, בתחילת שנת 2009, משכה רבים ענקים של עולם הרכב (טויוטה, קיה, שברולט, Wolcvagen, יונדאי, BMW, פרודיה אפילו סיני על מכוניות מודרניות). העיר, ממוקם באזור סנט פטרסבורג, okreshhjonnyj בתקשורת הרוסית השני דטרויט-Vsevolozhsk, בשמחה לקח את רוב הענקים הללו, עם השקעה gromadnejshimi, טוב תוספת לתקציב בצורה של מיסים. מגוון גדול של גורמים ומאפיינים לצייר בבחירת רכב, לחובבי המכונית שלנו, למתחילים, נשים מנוסות הוסיף כזה גורם משמעותי (וגם לפעמים מכריע) ארץ הייצור. עם גורם זה בפני ואני…

מאז דצמבר 2008 המפעל פורד השנה הודיעה הנחות אפשרויות נוספות, בהתאם לקבוצת, ב- 20 ל-40 אלף רובל. כמעט בו זמנית, הופעת ההודעה על הקרובה, בשל המשבר, הפעולה של הצמח בכל חודשיים פורד, העלאת מחירים יותר 5% והגדלת הממשלה הרוסית לייבא חובות על מכוניות זרות. בהתחשב במצב משבר, ניתן היה להניח כי המחירים של פורד בשנת 2009 ייפגעו, בהיעדרו של הביקוש, אך טקטיקות המועדפת של מנהלי של פורד, אספקה מוגבלת, מקצר את זמן ההפעלה של הצמח, ולהגביר את המחירים, תמרורים להגדיל שמסי על רכיבים. עם זאת, אם שקול שהמצב מנקודת לוגי של נוף, המחירים, לעומת זאת נאלץ לקפוץ 15-25% (הפחתת מחירי חומרי גלם, podeshevevshij דיזל, דרישה נמוכה, וכו '.). בזמן זה לכתוב (יוני 2009), אנחנו יכולים לטעון שלא רק פורד אבל כל המותגים המיוצגים ברוסיה בחרה אסטרטגיות דומות. אתה יכול לבחור מיצובישי, מחירים snizhavshej, בניגוד, אך החל פיחות רובל, הם הותקן לראשונה את המחירים דולר עבור אוטומטי על שער החליפין של הבנק המרכזי. לאחר שקילה כל היתרונות והחסרונות, החלטנו לקנות פורד בינואר, בימים הראשונים של הפתח של אולמות תצוגה.

הוסכם מראש כל הציוד הדרוש, צבעים, אפשרויות נוספות. יש שני הבדלים עיקריים בקע Hatchbacks Vsevolzhskih ו ספרדית: 1) ספרדית מכוניות פורד סיפק רק קטע 2 תצורות (ברוסיה נוספו עוד 2-אמביינט ונוחות, מקומות לינה זולים יותר) 2) ברמות לקצץ דומה, מכוניות ספרדי יצא להיות יותר מהנה. בונוסים (גלגלי סגסוגת קלה ברירת המחדל, פרטים יותר סלון, וכו ') אז אם ברשותכם דלת המוקד רוסי-5, 1.6 l, נחמה, עם אפשרויות נוספות: חבילת חורף, מחצלות, אורות, רדיו, ABS, מרכז . קאסל, המחיר המשוער יהיה 000000 480 רובלים. סביר להניח, זה יהיה שחור, לבן, או כחול כהה. ראוי לציין כי פורד ספרדית, כולל, לדוגמה, גיאה, אשר כוללת את כל האמור לעיל ברשימה יעלה באזור 515 000000 רובלים. אם הקצב הכולל של בית ספר יסודי התייעצויות בסלון, יכול בקלות לאסוף את אוטומטי הספרדי באיכות גבוהה, ציוד טוב רמות. אם אתה זקוק פורד, במחירים נמוכים, ואז מתאים לחלוטין המכונית הרוסית במחירים סבירים, בינואר, מחיר פורד TI 5 דלתות, עם מנוע 1.6 l, ציוד טוב, לקיחה בחשבון הנחות 20 אלף, בעוד סלונים החל מ 430 000000 רובלים. הבחירה שלי של מוקד עמד על Vsevolzhska בשל הצבע ו האפשרויות הרצויות. אם הרכישה בוצעה לפני השנה החדשה, זה בטח היה "ספרדי", במחיר סביר, בצבע הנכון. אחד אפשר רק לקנא מזל, מי אסף את הצבע הנחשק, סט שלם עם הנחה טובה לפני השנה החדשה.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.