פורד פיוז

"להיות מקולל היום מתי ישבתי מאחורי ההגה של שואב האבק הזה," בהחלט, בעלים רבים של כלי רכב רוסיים ציטט את צירוף המילים הזה לתפוס, מתמודד עם מחלות כרוניות של סוס הברזל שלך. במשחק הזה במאמר שאנו רוצים לחלוק את רשמיהם על פיוז ' ן פורד. לתת לקורא קורה העיניים האלה מנומנמת שורות, לא חושב שזה פורד תאגיד הפרסום הזה. הנרי הישן, אין לנו דבר. לכן יכול לקחת שלנו הבחירה מגמתיות לא אובייקטיבי. מסבירים דוגמה ספציפית. חבר שלנו, אמר בשמחה להתראות עם 99 שלו, השליך את מבטו לכיוון יצרנים זרים, כן לסלוח לו תעשיית הרכב המקומי. כל-כך הרבה השלכה.

זה נעשה מבחן מספר כוננים עבור מיצובישי לנסר, נופי רנו, פורד פיוז'ן. הבחירה של חבר שלנו היה מבוסס על השילוב ההרמוני של מפרט טכני, מחיר מראה זה משכנע היטה את הכף לטובת האמריקאית גרמנית הרכבה פורד פיוז'ן. לאחר הרכישה ואנחנו כבר מסוגלים להעריך את היתרונות של המכונות החדשות. אוטומטי סלון מעוצב ב מעשית מאוד פונקציונלי. הפאנל הקדמי היה דיי שמרן, אבל בריא שמרנות למעשה מסתיר אכפתי על הפשטות. פורד פיוז'ן לנסיעה רכה עם נחיתה גבוהה למדי. אנחנו, הנוסעים היו נוחים מאוד יושב קרוב למושב הנהג ומאחור.

סלון מרווח, למרות גודלו הקטן של הרכב. ובכן, ההגה שיש מסובב. המכונה מחזיקה את הכביש טוב מאוד עם תמרונים חדים. אבל מניפולציות חדה עם דוושת הגז על הבוץ האביב שנעשה אינו מומלץ. מגלגל את פס ייצור המכוניות פורד פיוז'ן הינם מצוידים עם מנוע 1.6 ליטר, Duratec חמש-מהירות Durashift שידור ידני, משדר 100 סוסים כנה. הדרכון ההבטחה צריכת 6.7 ליטרים, אבל "אוכל", ואילו בדיקות נכשל. אנו מקווים כי המידע שנמסר ישמח לסייע לכם בבחירת אותך ברזל, בהצלחה!

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.