פנימאי עצה אוטובוס טיולים למזרח אירופה

הנסיעה באוטובוסים היא זולה ומהירה לארגון. יש אוטובוס טיולים למזרח אירופה זולות במיוחד. ערים כמו פראג לעיתים קרובות עדיין פנימאי עצה. סופשבוע ארוך יכול אתה כבר מ 99 יורו הספר כולל לינה וארוחת בוקר. ניתן למצוא את נקודות יציאה לטיולי אוטובוס כמעט בכל הערים הגדולות גרמנית. תחילת הנסיעה בעיקר בלילה. ייחודו של הנסיעה באוטובוס היא שהולך.

ערים שונות רק ב גרמניה וב לקיחת הנוסעים על הסיפון ולאחר מכן במשך הלילה בעיר. אז תגיעו אל היעד למחרת רעננים ונינוחים. הבירה הצ'כית פראג 1 217 000 התושבים היא הן את מנהליים ופוליטיים, כמו גם מרכז התרבות של העיר. למבקרים שלהם, העיר בעלת אתרים רבים, אשר חל לגלות זאת. זה הולך הכי טוב עם טיול בעיר, זה בדרך כלל כלול הסיורים באוטובוס. . הנה, אתה יכול ללמוד הרבה עובדות מעניינות על התרבות, המסורת, את ההיסטוריה של העיר. צריך להיות מלווה לחקור את העיר לבד, כי כפי שמכירים הטובים ביותר הם.

להיות בטוח שאתה צריך לתזמן את הביקור של מצודת פראג, גשר קארל, הרחובות הציוריים רבות בעיר העתיקה של פראג. במזג אוויר נאה, טיול בסירה על נהר הוולטאבה הוא גולת כותרת מיוחדת. בערבים, ניתן ליהנות ממאכלים מסורתיים זול בעיר העתיקה, ללמוד על העיר פראג מודרני בחיי לילה מגוונים. לאחר שבוע בפראג יגידו שלום את העיר המרתקת הזו מספיק קשה ללא ספק.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.