פשט את הרגל ג

. זו השלישית בגודל בכל ההיסטוריה של ארצות הברית פשיטת רגל-החוב של חברות כיום יעלה את 172 מיליארד דולר ארצות הברית. על-פי פשיטת הרגל שאושרו, 60 ימים חייב להיות הקימו חברה חדשה, עצמאי לחלוטין GM. הנוכחית החברה יקבל רק בנכסים הנזילים ביותר ועל מותגי ג'נרל מוטורס. השאר יימכרו להחזר חלקי של חובות.

בדרך זו זה יסתיים חדש, יותר חזק כי GM. הודות חוקת ארצות הברית פרק 11 כבר כמה זמן, יהיה מוגן מפני נושים, אשר ייתן לחברה הזדמנות לצוף, לא כדי למכור חלקים. ב- GM המעודכן יכלול שברולט, קדילאק, ביואיק, GMC, כמו גם מספר חברות ייצור, אשר שם הקורא לא יגידו כל דבר. GM חדשים יירשו חוב של 17 מיליארד דולר, יותר ממחצית מהם יהיה ממשלת ארצות הברית ו קנדה. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אבי קושניר. כמו המנהלת החברה מוטלת הממשלה, הוא המניות הגדול ביותר. ממשלת ארה ב מקבלת של 60.8% של GM חדש, Canadian-11.7%.

עוד כ- 17.5% מקבל עובדי האיגוד. למעשה, זה אומר הלאמה של החברה. GM החדש יתמקדו מותגים אמריקאים, רשת הסוכנויות, ללא כל הרחבה ב אירופה, אפריקה, אסיה, דרום אמריקה. כיום, כל GM רשת הסוכנויות בהיקף של יותר מ 3600 דילרים, ממשיך לפעול כרגיל תחת. הנוגדנים של ממשלות ארצות הברית ו קנדה. באירופה שלא יחולו האחריות, עם זאת, עד כה אין שום ראיה סגורה סוחר אחד לפחות. אז, כל אלה לטרוף צריכה לא להשפיע בדרך כלשהי בעלי המכוניות שהונפקו הדאגה ג'נרל מוטורס.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.