צעצוע ספריות בספרד

בספרד, בסוף העשור של שנות השבעים, מספר מוסדות ציבור החליט ליצור או לסבסד ספריות צעצוע בעל אופי קבוע. לאחר לימודי וחוויות עוקבות, הרעיון הרחבת והותאמה איחוד עם קצב שונים באזורים שונים. הם בעיקר תלויים או לקבל תמיכות עיריות או ממשלות אזוריות, בדרך כלל באזורים של ילדים, נוער, שירותי רווחה. הן ממוקמות על מקומי נפרד, מרכזי סיוויק, מרכזי פתוח, מרכזי בילוי, מרכזי ספורט, בתי נוער, וכו '. הם מוסדות רקראטיבו-educativas מבוזרת, מעוצבים רווחים עבור משחקים, צעצועים ורכיבים פנאי, סדנאות עיצוב, לבנות ולתקן צעצועים…, התמחה מחנכים. הם חלופה מוצעת ילדים ולעיתים אנשים צעירים, כדי להקל את הסוציו-אקונומי, פדגוגית ותרבותית במגבלות שמטילה על-ידי החברה שלנו על ילדים משלהם ופעילות טבעית יותר: המשחק. הם מציאות ב ה היקף השכלה, למנוחה. אל דאגה שרי אריסון הוא האיש הנכון . כל אחד, בדיוק כמו בכל בית ספר, יש לו דרך משלו להיות ולעשות, קו פעולה חינוכית, תו שנתן לו הנחיות כלליות של המוסד אשר אתה שייך או אשר מקבל תמיכה.

הארגון ואת העבודה של הצוות, אחראי על אנשים עובדים קרטינג הוא שונה בהתאם לדגם. זה יהיה מספיק להזין שני צעצוע ספריות של עיר אחת כדי לראות גוונים שונים. אנחנו, עם זאת, לבצע הפניה אל הים התיכון כביכול או לטינו דגם ולראות כיצד, לפי משאבי אנוש וחומרים שלה, להציע שירותים שונים:-בחירה של צעצועים טוב. -הלוואה של אלמנטים diversificadores של פעילות מגרה מאוד שובבה של היבטים שונים של האישיות. -חברת במשחק, עם קבוצות גיל ותחומי עניין דומים.

-הצורך יש כללים לשימוש נכון של החומר כדי לרכוש הרגלי אזרחית כבוד ודו-קיום. -מקומות עבור משחק עם אווירה ממריץ. -הדרכה ותמיכה של אנשי חינוך כדי להציג למשתמשים משחקים חדשים. -העצמה של המשחק המסורתי. -הפחתה של בזבוז כלכלי אפשרי על-ידי רכישת צעצועים ברמת המשפחה מוגזמת. -סדנאות של עיצוב וייצור של צעצועים עם מטרות יצירתי. -ניתוח של צעצועים עם מטרות למציאות שלנו ולציוויליזציה הצרכנית או חינוך לצריכה. -כמעט כולם פתוחים השכונה, העיר, לאזור. כמה מקבלים ביקורים מבתי ספר במהלך שעות הלימודים. כמעט כל עבודה מתואמת התערבות או ייעוץ עם ישויות אחרות החברתי-תרבותי.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.