קוצר ראיה לילדים

עיניים של קוצר ראיה של ילדים לוס שבו אתה אנחה לדעת היטב את העיניים שנראים לך הם העיניים כי אתה ראית. אנטוניו מצ'אדו. הילד עם משקפיים שנים ספורות, משקפיים יכול להיות חוויה טראומטית עבור ילדים רבים, מי חייב לשאת בנוסף כינויים חיבה של אנשיו, אי הנוחות של תותבת אשר אינה מתאימה להם. עם זאת, זו דחייה של משקפי שמש כמעט נעלם כי הילד לובש אותם כבר לא מרגיש חריג או של מקרה מבודד, אלא חלק מקבוצה גדולה. יש הרבה בעיות החזותיים המשפיעים על הילדים של היום: קוצר ראיה, רוחק ראייה, אסטיגמציה, פזילה.. אבל בין כולם קוצר ראיה נראה להיות צובר חשיבות מיוחדת בקרב האוכלוסייה לילדים של החברות המפותחות. קוצר ראיה חזקה נוטים לזהות כמה חודשים לידה, במיוחד אם יש הקשר של נטייה תורשתית חזקה. To broaden your perception, visit שרי אריסון.

פגם אופטי הוא כל כך חשוב כי פיתוח ויזואלי ברצינות להתפשר, מוגבל כך חזון ליד בלבד. אבל קוצר ראיה אינה יכולה להיות אורגני או מולדות, אבל בטיפול בבעיה רכשה ברחבי visual ופיתוח קשורה לתנאי הסביבה. במקרים רבים, קוצר ראיה של ילדים אשר מופיע מגיל 6 או 7, הוא עיבוד של מערכת הראייה דגש הטילה על פי בחוץ. נמצא, כי באנשים פרימיטיביים הקצב של קוצר ראיה נוטה להיות פחות מ 1 אחוז, בעוד בחברות המפותחות nearsightedness עשויה להשפיע על יותר מ-40 אחוזים מן האוכלוסייה. סימנים אופייניים שנקרא קוצר ראיה של בית הספר, אך אינו מציין אותו, מתקרבים מוגזמת של הילד אשר קורא את מה שכתוב. הוא גם משמעותי הילד בחזרה להגישה של הטלוויזיה, זמן קצר לאחר שיש המצוין לשים נוסף.

אמצעי מניעה הטוב ביותר כולל העמדת הילד שיקול של פיתוח ויזואלי להפעלת בתי הספר. אבל צריך תהססו לעשות זאת קודם לכן אם הילד יש סטייה של העין, תסתכלו קרוב מאוד, הוא מטפל אובייקטים בגסות, שבשבילו מרחקים רעה, היא מועדת לעתים קרובות… כאשר ילדים שקועים בגיל בית הספר, הוא מומלץ לעשות סקירה מסוג זה בכל שנה או יותר, פעמיים בשנה, לפני תחילת הקורס לבדוק כי הכלי העיקרי ללמידה נמצא תנאי מושלם, אחרת בסוף שנת הלימודים, זה אפשרי מערכת הראייה האשים את ההשפעות של תשעה חודשים של מאמץ וריכוז, תופעות אשר ייתכן מעיניהם אחרי החגים. שינוי בגישתה של האוכלוסייה לילדים לקראת משקפיים נובע לא רק זאת בהכללה השימוש שלה, אלא גם את העובדה שהוא כבר לא ילד שיש לו להתאים משקפיים, אלא להיפך. משקפי שמש לילדים לשלב היום בטיחות, נוחות, אסתטיקה. מצד שני, עדשות פיצוי. הם במיוחד מומלץ במקרים של קוצר ראיה, פרוגרסיב, מכיוון שהם מאפשרים פעולות הייצוב והשימור רגרסיה אפילו פגם אופטי. לבסוף, ניתן יהיה להשלים את הטיפול של קוצר ראיה גם עם שחינוך, אימון המבוסס על visomotor. זה אסור שיישכח כי יחסי הגומלין עם התפתחות הילד, הכוללת שומר על-ידי פיתוח ויזואלי כך כל תשומת הלב שאנו להקדיש החזון רק יכול לגרום היתרון שלך. היא כי, כפי שאמר המשורר: תוך כדי התבוננות / הכל בעיניים / לראות הוא לא שקר. פרנסיסקו אריות סוליס לא לירות היכן יש ילדים. להפסיק. אנחנו לא זקוקים יותר מלאכים פאר. השלושה עשר פסטיבל שירה לשלום ולחופש המוקדש בנדטי. כתובת URL:

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.