קורות חיים

מאז במכללה נאמר לי כי קורות החיים צריך להיות "הצהרת הכוונות" בראש. אתה יכול לומר את אותו הדבר. אני כאן כדי לספר לכם שמישהו משקר לך! ובכן, לא בהכרח, אבל אולי. קורות חיים לכל מטרה, אבל לא כל תוכנית הלימודים חייבת להיות הצהרת כוונות. אז לפני שאתה מקבל את הדחף לחפש באינטרנט את קורות החיים מדגם מטרות, לקרוא. קורות חיים לכל מטרה. איך אתה מדבר אל המטרה, כי תוכנית הלימודים היא עניין אחר.

הצהרה אובייקטיבית פשוט קובע את המטרה שלך. יש לי תואר של ארבע שנים כדי שאוכל להצהיר הצהרות מבריק כזה. זה נכון, ורוב לחדש מדגם מטרות למצוא קו הם ביטוי של מה למחפש העבודה רוצה. זו טעות. שגיאה חמורה. הצהרה טוב אובייקטיבי לחדש צריך לספר לקורא מה המועמד יעשה בשבילו. בתוך בפרט, הוא צריך להגיד לך מה הרווח של המועמד הוסיף.

לא, אני לא צוחק. הנה דוגמה למה אני מתכוון: "חוויה נהדרת של שיווק ומכירות מקצועיים עם תכנון אסטרטגי מקיף סמכויות ביצועיות, ו $ 27 מיליון שיפור הרווח הכולל הוסיף 8 שנים, מחפשת משרה בתור מנהל מכירות הוסיף כי כישורים אלה הם ערך דומה או גדול יותר ". ?Wow! זה הצרחות משפט אובייקטיבי, "מוקצה קריאה!" האם אתה מכיר מנהל גיוס או מנהלים שהופכים את האף למעלה בכ -27 מליון דולר ב -8 שנים? אני לא. זה לפחות שווה לדבר איתך על, כלומר יהיה לך ראיון.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.