קידום אתרים

רבים מאמצים אופטימיזציה להתמקד דוחפים את הדף הראשי של האתר למנועי חיפוש. זהו יסוד שגיאה זה יכול לתת את האתר לא מגיעה לך נפח תעבורה רבים לחפש במנועי המאמצים מתמקדים דוחפים את הדף הראשי של האתר. זוהי שגיאה יסוד זה יכול לתת מקום לאתר שאתה לא הרבה תנועה פוטנציאל כמעט בכל מקרה, אתר להיות מתוכננים כדי לקבל תעבורה דרך עמוד בסיס, מספר הדפים הפנימיים. עמודי בסיס יכולים להיות מותאם כמובן ביטויים יסודי של מילת המפתח שאתה מחפש, אבל אל תשכח דפים נוספים או פנימי. תמיד נתקלים מוזר כאשר אנשים שואלים מה לנסות צירוף המילים של מילות מפתח למטב את האתר. הם מופתעים כאשר אני אומר להם אנו חייבים לייעל את כולם. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אפריקה ישראל.

השאלה היחידה היא מה מילות המפתח צריכה להופיע על הדפים. לדוגמה, אתר NomadJournals.com מוכרים עיתונים על-פי כתיבה עבור פעילויות כגון לטוס לדוג בחוץ, טיולים, טיולי הליכה, צפרות וכן הלאה. האם אז, איזה מילים אלה צריך להיות מילת המפתח של דף הבית? לא! במקום זאת, מונח כללי כתיבת כתבי עת נבחר. אבל מה לגבי נושאים ספציפיים של כתב העת? דפים בודדים באתר אשר מקדמת את כל היומן ממוטבים עבור המוצר הספציפי. כתב העת של דף לטוס לדוג ממוטבת עבור מילות מפתח של זבוב, טיולי דיג לתנועת מפתח של דף מילים וכן הלאה. התוצאה הסופית של זה היא כי הדף ההתחלתי מופיעים גם בתוצאות החיפוש של כתיבת כתבי-עת, בעוד כל של פנים העמודים של העיתון הוא גם הופעת היטב.

זה יכול לעיתים קרובות להוביל מצב מעניין עבור המבקר. לאחרונה מצאתי אצל שרי אריסון אוזן קשבת . כי אם מסתכלים אחורה את סטטיסטיקת השרת שלהם, באפשרותך להתחיל להתבונן רוב התנועה שלך נעשית באמצעות דפים פנימיים האתר, ולא על דף הבית. בתמונה לעיל של כתבי-עת nomad, דף יומן הנסיעות מושך הרבה יותר אנשים באותו הבית, אשר מפיק גידול נאה בהכנסות. הדף של אתר חיוני במערכה של אופטימיזציה עבור חיפוש מנועי זכרו כי אינו העמוד היחיד שיכול להביא תנועה חופשית וההכנסות לאתר שלך.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.