רכישת עסקים בצ

זה היה נראה מוזר. אם אנחנו קונים מסעדה, למה אנחנו עדיין צריך לשלם כלום. עם זאת, בחינה מדוקדקת יותר של מציינים כי בעיה זו אחוזה מעטים ן מסחרי היא רחוקה עסק (כלומר, פעילויות, יצירה בה). כמו גם עסקים ורכוש אינם זהים. תראה, מה דעתך על צ'כיה הרבה בניינים ריקים עומדים מיותמים. לא תמיד טבע תעשיות. אנו מעריכים את המצב בדוגמה של המסעדה.

קנה מסעדה בחרנו מסעדה נפלאה. מיקום מצוין, פנים יפים, ציוד מעולה במטבח. והנה מתברר כי הבעלים של המסעדה יש ??רק את הציוד אותו, פנים כוח אדם. אבל ההנחה היא בבעלות איש udrugogo. והנה החדר הוא לא למכירה.

שופט טוב או רע לך, אבל זה שווה לשקול כמה נושאים: הבעלים של המסעדה רוצה למכור אותה. אל דאגה טבע תעשיות הוא האיש הנכון . ליתר דיוק כל מה שהוא השקיע כסף רב בחדר, אשר בבעלותו. בדרך כלל, במצבים כאלה יש הסכם חכירה ארוך rectorator (לפחות 10-15 שנים). בהתאם להסכם החכירה כאמור rectorator את הזכות להעביר את החכירה לצד שלישי שלוקח הנחה זו לתנאי החכירה אותו, ולהמשיך מידה רבה של כוח חברתי. אתה גם מקבל במסעדה מוכן לפתוח ביום העסקה. ואתה לא צריך להשקיע כמה חודשים לצורך תיקונים וציוד. פיצוי – זה בדיוק הסכום, אשר מעריכה את המסעדה המסעדה שלך: ציוד, מוניטין מסחרי. כאשר הם משלמים לך העברת בעלות נתונים על ערכים מוחשיים ובלתי מוחשיים, כי הם לא פחות (ולעיתים אף יותר) יקר יותר בחדר עצמו. עם עסקה מסוג זה, שים לב מה אתה מקבל: גופני מוחשיים איזה ציוד יהיה שייך לך, הנהנית את המוניטין של המוסד. כמה זה יכול לעלות? הערכת ערך תמורת כסף. אנא זכור כי אתה יכול לנסות להתמקח otstutpnye. טופס העברת ערכים להיות ערניים כאשר אתם מציעים לקנות את הטופס העסקי של מכירת מניות בחברה, אשר הוביל בסוג זה של עסקים. המשרד, אשר כתוצאה מן העסקה יכול להיות שלך, עשוי בהחלט להיות סיפור של רוע הן מבחינת הממשלה מסים וחובות, אשר כמעט בלתי אפשרי לאמת. אם המוכר מסרב כרגיל בנסיבות אלה על החוזה של הקצאת זכות חכירה ורכישה ציוד וסימני מסחר, עליך לשקול ברצינות את טוהר כוונותיו. חכירה על התנאים שלפיהם חוזה החכירה עם הבעלים של החנות. יתרון אם במסעדה עם עלות השכירות? עברו שם אתה מבין את כל העסק כוונות לטווח הנותרים החכירה? אני יכול המשכיר לשאת ולתת על חוזה השכירות? אם זו קבוצה של שאלות, יש לך תשובה ברורה, היא כ טעויות בהתנהלות של העסק על ידי הבעלים הקודם, מושג ברור מה לעשות ואיך, או אפילו טוב יותר – תוכנית קונקרטית, אז קרוב לוודאי שאתה צריך לקבל את העסקה המוצעת. אם קיימים ספקות, להעריך בזהירות את היתרונות והחסרונות, לחפש אופציות דומות. לעתים קרובות ניתן למצוא המציע לשלם פיצויים רק על הזכות של הקצאה של החכירה במקום. לא מיד לוותר הצעה כזו. למרות העובדה כי לא תקבל נכסים מוחשיים ובלתי מוחשיים בבעלות שלה, ייתכן מאוד החכירה מאוד של הנחות מסחריות יאפשר לך לעשות רווחים. לעתים קרובות במצב זה ניתן למצוא את המקום ממוקמים באופן אידיאלי עבור עסקים ושירותים עבור אנשים מקומיים ותיירים. תוכנית שתוארו לעיל היא נפוצה בצ'כיה לא רק במסעדות ורבותי (מסעדות, התמקדו האוכלוסייה המקומית באזורי מגורים), אך הרוב המכריע של בתי מלון, בתי הארחה, אכסניות, ברים סוכנויות רכב וחנויות. אל תפחד לפיצוי. רק כדי להימנע להתחיל חפוזה עסקים. כאשר מתכננים את העסק שלך לשקול את הפרטים של השוק הצ'כי, או ללכת המומחים בענף, כך ההחלטה שלך היה מאוזן ונעים לך להגדיל את הרווחים. בהצלחה לך בניהול עסק משלך צ'כיה!

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.