רשת חברתית – הדרך להצלחה שלך!

אין זה סוד כי בעולם הזה של התקשורת הכסף מדבר. כן, כן. אתה יכול לזרוק עגבניות רקובות עלי להאשים אותי בציניות פרגמטיזם, אתה אומר שכסף לא חשוב, כי לטובת היכרויות – זה לא נכון, וכי בחיים יש דברים כמו אמונה, תקווה רוחנית, אהבה, השראה אנשים, לתת לו יצירתיות אינסופית ולזרוע טוב נצחי. ובכן, אתה פשוט מרמה את עצמך (: אתה יכול לכתוב לי היה עז ולא ללמד אנשים. אבל להסתכל על האמת ולהסיר את משקפיים ורודים. אתה תראה כי העולם נשלט על ידי כסף וקשרים. 7%92%D7%99%D7%94-%D7%91%D7%91%D7%99%D7%A1-%D7%A2/'>שלומי בסון. אבל כסף זה בכלל לא.

במקום זאת הם אינם מספיקים כדי לשנות את העולם או לשחרר משלהם המקרה. אבל עם כל החיבורים הם הרבה יותר פשוט (אם כי כסף הוא לא כל כך קשה). יצירת חיבור הוא הרבה יותר פשוט הכסף. עכשיו תגיד למה. נניח שאתה מחליט לעשות עסקים, אבל לא יודע איפה ואיך למכור את המוצר שלך.

תחרות היום ענק בכל מקום. לכן, הטבות, עכשיו זה לא אחד שעושה את המוצר הטוב ביותר. המנצח הוא מי זרחה בין האנשים הנכונים עם המוצר שלהם. וגם את המוצר הטוב ביותר או מת, או לקנות את זה אז מי מסוגל בזמן למצוא קישורים podsuetitsya למכירה. ואז לבוא לעזרתה של רשתות חברתיות. באופן כללי, הרעיון של הרשתות החברתיות כלומר, כאשר אנשים לתקשר אחד עם השני, הם יוצרים מעגל של מכרים, אשר מסייעת להם מאוחר יותר את ענייניהם. כיום, הרשת החברתית המונח עבר לאינטרנט, יצירת פרויקטים כגון MySpace ו MoyKrug. עם זאת, רשת חברתית יש הרבה מאוד זמן. בשנת המודל של רשתות חברתיות באינטרנט יכול להיות הבנה טובה של איך הם עובדים בחיים. המטרה העיקרית של כל רשת חברתית – קשר שניתן לקבל בו. לפיכך, הרשת החברתית יכולים להיות מספר טבעות של אגרות חוב: את הטבעת הראשונה – אלה הם אנשים עם שאתה מכיר באופן אישי. הטבעת השנייה – אלה הם האנשים שאיתם אתה לא מכיר אישית, אבל הם יודעים מי שאיתו אתה מכיר באופן אישי. כלומר, אנשים מוכרים מן הצלצול הראשון. הטבעת השלישי – מוכרת לעם בצלצול השני וכן הלאה. יתר על כן, הסינגלים הללו מתרבים באופן אקספוננציאלי. כלומר, אם יש לך 3 אחרות, הצלצול הראשון יש לך רק 3 אנשים. בכל שלושת החברים שלך גם הם שלושה חברים כל אחד. כלומר, בצלצול השני יש לך 3 * 3 = 9 אנשים. בתרחיש זה, את הטבעת השלישי, יהיו לך 3 * 3 * 3 = 81. וכן הלאה. בממוצע, כל אדם מעל 200 אנשים הצלצול הראשון. מתברר כי בטבעת השלישית היא 200 * 200 * 200 = 8 000 000. הם אומרים שאם אתה לוקח חברים החמישי טבעת, אז תדע כל אדם על הפלנטה. בכל מצב כזה מתקבל בטבעת החמישית שאתה צריך לדעת כ -320 מיליארד בני אדם. כמובן, רבים אינם חיים על פני כדור הארץ, אבל זה נחשב מקרה אידיאלי. זהו המקרה כאשר קישורים אלה אינם שלובים זה בזה. אבל עם כל התקשורת טבעת חדשה שזורים זה בזה יותר ויותר. כלומר, אם יש לך 3 חברים הצלצול הראשון, ואף אחד מהחברים שלי יש גם שלושה אחרים, אז אולי בסיבוב השני כבר לא 9 אנשים, 6. וכל זה בגלל של 3 אחרים מכירים את אותו אדם שאתם לא יודעים. אז למעשה במונחים של חמש ולקבל על 6-7 מיליארד דולר, ולא 320, כפי שנתקבל על ידי חישוב הרגיל. השווה אלה 2 דמויות. הם רק להראות את ההבדלים בין המודל האידיאלי והריאלי. באיור 1. המודל האידיאלי של איור 2. המודל האמיתי. אז אם אתה רוצה להיפגש עם נשיא ארה"ב בעיטה בתחת, אז אתה צריך למצוא שרשרת של 5 אנשים שהיו הביאו לך את זה. 5 אנשים שאתה מכיר את נשיא ארה"ב! כמה מעט באמת ואיך זה נראה קשה. תחשוב על זה. הבנת מנגנון זה, אנחנו יכולים להשיג הרבה. השימוש העיקרי עם הנפש. כך אנו מקבלים ותקשורת. אתה רק מתחיל את האנשים הנכונים, אשר לאחר מכן כוננים לך את האנשים הנכונים במעגל שלו, וכן הלאה. כל זה בתיאוריה כמובן. בפוסט הבא אני אספר לכם איך זה הכרחי כדי ליצור משלהם רשת חברתית כי זה צריך להיעשות. העובדה היא כי כשהתחלתי לעבוד הייעוץ שלי, אני כמעט דבר ייעץ לחברות רבות הם עסקים בינוניים וגדולים, ורק אחרי שהם החל להשיג תוצאות גדולות, ודמי להתייעצויות שלי גדל בכמה סדרי גודל. אבל זה יהיה בהודעה הבאה שלי. מטרת הודעה זו היתה גם להבהיר לך את הקישורים לאתר לא כל כך קשה כמו שזה נראה. אם קשה מבחינה פסיכולוגית להבין, חשבון פשוט מראה לך את המציאות kotorayana באמת לא כל כך נורא. אחרי כמה הודעות אני יגיד לכם להרוויח כסף גם לא קשה כמו שזה נראה. שמור על קשר.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.