שיווק בעידן הרשת

מומחים טוענים כי משווקים לשים לב לעובדה כי נציגי הקהל היום המקוון, אבל הצעירים מייצגים גם את שני דורות כמו הבייבי בומרס (אלה שנולדו בין 1946 ו – 1964), גולשים כסף (מעל 62 שנים). חי בארצות הברית הדורות המבוגרים הם חלק משמעותי ביותר של האוכלוסייה והם עכשיו ברשת – מחברי הדו"ח. לדברי פול ורנה (פול ורנה), אנליסט בכיר ב-eMarketer, באמצעות דור האינטרנט דור הבייבי בום ואלה מעל גיל 62 שנים, ימשיך לגדול בשנים הקרובות. האנשים האלה יש גם הכנסות משל משמעותי ולכן חשוב לספק לקהל עבור משווקים באינטרנט. על תחזיות eMarketer, במהלך חמש השנים הקרובות, מספר נציגים של הדור תינוק בומר ברשת (כלומר, אלה גולשים באינטרנט לפחות פעם בחודש) לגדול יותר מ -5 מיליון בני אדם מ 58,200,000 בשנת 2006-63 7,000,000 בשנת 2011.

"נציגים של דור מגוונים, הם קשה לסווג, ומשווקים לעתים קרובות להתעלם מהם, בדגש על קידום של סחורות, שירותים, תקשורת צעירים "- מדגיש ורן. עם זאת, הוא ציין, דור דור הבייבי בום יש כוח כלכלי משמעותי כל הזמן מתייחס לרשת כדי לטפל במגוון רחב של נושאים. זה מסחר אלקטרוני ושירותים פיננסיים בעיות, נסיעות ובידור, בריאות החדשות משתמש תוכן שנוצר. מה שנקרא הגולשים כסף, אנשים מעל גיל 62 שנים, מהווה גם חלק משמעותי של משתמשי האינטרנט בארה"ב. מספרם צפוי הדו"ח, יגדל מ 17,700,000 בשנת 2006-25300000 בשנת 2011.

קטגוריה זו משתמשי אינטרנט הם בהחלט לא כה רבים אין השפעה באינטרנט, כמו נציגי הדור הצעיר, לעומת זאת, הם מתכוונים להשתמש באינטרנט עבור מגוון רחב של האינטרסים שלו, תחביבים, כמו גם עבור עבודה מקצועית, מתח בבית eMarketer. חיפושי נפט. גולשים כסף ידועים בדרך כלל כ 'דור שותק "-" הדור הדומם ", אומר המומחה. משווקים באינטרנט לעקוף בצד הצרכן כאלה, כי רבים מהם משתמשים שפרשו לפני המחשבים רשת הפס הרחב הפכה להיות דבר שבשגרה, והרגלי המקוונת שלהם לא מושרשת כמו זה של אנשים צעירים. עם זאת, אני בטוח הכוח הכלכלי של ורן זה הדור הנוכחות הגוברת שלהם באינטרנט צריך להיות 'שיחת התעוררות "עבור משווקים, אשר ייתכן שתרצה להפנות את תשומת ליבם למשהו אחר. "מה המשווקים לא לשכוח – זה על העובדה כי נציגי אלה שתי קבוצות דמוגרפיות יש הכנסה משמעותית ולהוציא הרבה ", – המומחה מדגיש. לדברי הנהלת הכנס, נציגי הדור בומר תינוק יש הכנסה ממוצעת של כ -10,000 דולר בשנה, אשר יכול להשליך באופן חופשי. זה יותר מאשר נציגי דור אחר בארצות הברית.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.