שיווק מדורגת: אתגרים

להמיר דחיית בשיווק מדורגת ב ברית שלו במקום אויב. אחד הגורמים כלומר כשלים נוספים ב- MLM דחייה, בדרך כלל לראות את ההתחלה פיתוח מרובת רמות, לא משנה כמה פעמים כמה ההצלחה הושגה. הסכנה המייצגת היא כי התקפות שתי תכונות חיוניות: התלהבות והתרגשות בפוקוס של העסק. מיהו דחייה של הטילים, איך זה משפיע? 1. דחייה של בן הזוג 2. דחייה על-ידי חברים וקרובי משפחה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את טבע. וזה בדיוק המקור של דחייה בעלת יותר רגשית ללא תשלום. אהוב, זה מייצג סכנה כדי להתקדם.

כמו כל עסק טוב, הוא לא יכול לעשות בלי גישה חיובית, התמדה, אמונה מה אנחנו עושים. ההזדמנות העסקית MLM הוא כה להרחבה אשר מגיע לכולם בשלב מסוים בחיינו. מה שעושה את ההבדל הוא כי באותו הזמן נכון לזהות את ההזדמנות העסקית ולהיות מסוגל להקרין אותו. חיפוש שותפים מושפע והפורה בתשקיף. ב ה עסקים מדורגת, להכחיש את ההזדמנות פעמים רבות אמצעי פשוט אינו הזמן הנכון להיכנס או כי האדם הוא לא מרצון באותו זמן לשינוי המנטליות.

סימן ורנה ריד Yarnell תחתון אותה בספרו "בשנה הראשונה בשיווק רשתי": הקרב נגד דחייה צריך להיות כוח מוטיבציה, דחיפה שמאלה x אותו. עם זאת זה אפשרי להפוך את היחס של אנשים אם אתה מתחיל שינוי משלהם. בנוסף יחס חיובי מוטיבציה, היא קריטית עבור אסטרטגיות מוצלחות בונה את הרשת: 1. סמן את איכויות כמו חופש פיננסי ושעה 2. לא צפויים זכאי סיכוי אפשרי. 3 להתמקד בחיפוש שותפים אשר רוצה לקבל מה מציע עסקים MLM: כסף וזמן חופשי. 4 לשמור על מעשה איזון: מספר גדול של אנשי קשר, מספר קטן יותר של דחיות עקב. 5. ליצור עניין רחב אודות כיצד הזמן הכנסה ופנאי גדל מיצירת הזמנות עבור מוצרים ושירותים של מכירה מסיבית ושימוש חוזר. רוברט קיוסאקי שלו הטוב ביותר המוכרים האב בינלאומית אבא עני עשיר, מאוד מומלץ עסקים MLM, ככלי יעיל להכשרת ולשנות מנטליות אודות האופן שבו אנשים חושבים על כסף, לעבור שינוי המנטליות של העובד ליזם – הבעלים של עסק משלך. כמו כל סיכון, זה אחד כולל עם אתגרים עליך לאתר ניתנת לפעילות ולחסל אותם או את השימוש הטוב ביותר של מקרים ככוח המניע מוטיבציה. בנוסף זה שינוי מנטליות היא תוצאה רצונו של כל אדם לשנות את התהליך. Haydee Quijano

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.