שינוי: מקור של מנהיגות טובה (חלק ראשון)

לקרוא את סירו Publio: \"שם זה לא נחמד. כמו המחודש\" קבוע תמיד, הכל בחיים משנה במוקדם או במאוחר, הכל עובר ממקום אחד לשני כל הגדרת משתנה, משתנה כל הזמן, כל המילים כפופים להיות מושפעת על ידי השימוש של הרמקולים, הכל משתנה בחיים לאמונות, דוגמות, תשוקות, הכל משתנה פחות העובדה כי יש לקבל את השינוי. הערך הקבוע הדבר היחיד בחיים, פרדוקס עצום ללכת הוא בדיוק השינוי במילותיו של שופנהאואר Arthur שינוי הדבר היחיד משתנה, הכל זז, הכל זז, כל החיים, העולם הוא על עליות וירידות, לאירועים פעולה קבוע, רטט קבוע. עלינו לשאול את עצמנו עכשיו איפה נוצר שינוי?, מי צריך ליזום את זה? גנדי תשובות לשאלות אלה ללא שמץ של ספק. אנחנו בטח השינוי שאנו רוצים לראות בעולם. המאהאטמה פותר את הבעיה עם תנאים קל ולא מסובך. אולם המציאות מראה לנו על התנגדות קבועה.

זה מפתיע כי יש, כי כאשר אנחנו מדברים על שינוי אנחנו בהתייחס חוסר ודאות, חוסר יציבות, סיכון, סכנה, האבטלה ועוד מספר טראומה נוספים. לכן במקרים מסוימים השינוי מתקבלת בהתלהבות הקטן. חלקם מתנגדים מלכתחילה, torpedean אותו וכתוצאה מכך; אחרים להגיע לחזות את זה אבל הם עדיין לא מוכנים הזה הופך וכך מקבלים אותו חסר אונים למרות שהם ואז להגיב ולנהל להסתגל. אחרים לכידת אותות עם זמן ארוך יותר, לנקוט אמצעי זהירות, לתת כסף בחייהם, פעילותם, נצעד קדימה, שמח, מחוזק מחכה שינויים חדשים אשר מוכנים גם. הם לא פחות האם זה לא להתנגד או להסתגל או נמצאים הצפוי, מי הם? לא פחות מאשר מארמגנום אשמים ולא יותר. את האחראים השבר עם הסטטוס קוו; הם גנרטורים, הסיבות של שינוי, אלה אשר מאירים מכונות טרנספורמציות חזק עם האנשים האלה, מנהיגים חסרי פחד על יוזמה של מי העולם נשאר תנודה מתמדת.

יש צורך לדבר על הפרטים של הסביבה אילו מהלכים טובים יותר: על הנטייה שלהם לקחת יוזמות, ליישם אותם ברצינות נועז ואמיץ, יש כבר אמר את זה הבעיה העיקרית שלהן היא להתמודד עם ההתנגדות לשינוי. קרא הוא עיתונאי היוקרתי, סופר קולומביאני, מקושר כמורה מכמה אוניברסיטאות קולומביאני. הוא מחברם של ארבעה ספרים ממחברי ושלושה נוספים אשר עוסק בנושא מנהיגות, אתיקה, והתפתחות האדם. הוא מוזמן לעתים קרובות כדוברת כנסים, פורומים, ובאירועים אקדמיים אחרים. קשר עם זה דרך corrreo או להתקשר תא 300 8055526. עוד מידע על גבריאל חמו מדרשת הגולן ניתן למצוא באינטרנט. בקר בדף שלך.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.