שיקום של המכונית "שבור"

הגדרה של פגמים אז "קורבן" בחזקת בות AUTOROBOT פינית שאיפשר מאסטרים למדוד עם רמת דיוק גבוהה את המיקום של נקודות בקרה של הרכב. כדי להתחיל את המדידה, מומחים מרכזי שירות נאלצו לפרק את הגלגל וחלק הלוחות חיצוניים. מסגרת SUV ננעל בתוך מנעולים מיוחדים, עוד ציוד, מצוידים עם מד לייזר, בדק את קונפורמיות של נקודות הבקרה שלהם המצב ההתחלתי. מומחי הריסה פירקו את קאיה Sorento למחקר מפורט של הנזק ולהתכונן התיקון. מדידות מכניות הראה כי המסגרת של המכונית. מעוות, שינתה גם שלה המיקום של המתלה הקדמי, ניזוק, בתא המנוע. צריך תחליף קדמית פגושים, מכסה המנוע, דלתות.

התאמת חלקי גוף חדש להחליף לחלקי הגוף המושפע ביותר, שירות אוטומטי הביא חדש הוד, דלתות, הכנפיים הקדמי ולאחר מכן באשף נתן "בגדים חדשים", promerjali פערים. דפורמציה חמורה של מסגרת בלבד, אשר ניתן לתקן באמצעות רובוט. תוך כמה ימים היו כל היסודות מצורף לחלק האחורי של המכונית, בדקתי כל שחרור, ואז יש פרטים חדשים פורקו, אשפים החלה לעבוד על שיקום של הגיאומטריה מסגרת. הגג נשמרה מתחילת עבודות תיקון, אשף ספק-וויל אתה דורש החלפה מלאה של הגג של המכונית KIA Sorento? פרט המאוד יקר ו שלה החלפת "הייתה מזדיינת ביוקר. בסופו של דבר הוחלט להחזיר את השטח. כפי שהתברר יותר על פני השטח עדיין מושפעות לא כל כך לנטוש את האפשרות של התאוששות. לחץ כאן טבע תעשיות ומצא עוד . היום zhestjanshhikam הדרוש כדי לשחזר את הגיאומטריה של משטחים. לאחר סיום החלק "הקשים" היה מומחה מוזמן הכנה של משטחי ציור להנפקה שלה סיכום: הגג ניתן לבשל, פח עבודה מקובל! שחזור של הגיאומטריה של המסגרת שזה היה הרגע המכריע ביותר של תיקון-שיקום של הגיאומטריה רכב קאיה Sorento.

בשלב זה של האשף, באמצעות סרגלים הלייזר והמחשב תוכנית שוב מחסומים promerjali ויש נתונים על דפורמציה השיג את המכונית בתאונה. כתוצאה מכך, נראה מקדימה חלק מהמכונית, לאחר קבלת מכה קשה מימין על ידי 4 ס מ העביר ? לא עושה מבלי להתמודד ולעמוד הידראולי עוצמה. עם זאת, כדי להביא את הגיאומטריה האידיאלי (סובלנות כלפי הסטייה של נקודות הוא פחות מ 3 מ מ) אתה הייתה לא פעם נוספת וארגון מחדש של לכידות מדידה. בפעם האחרונה סיווג כדי לבדוק כיצד ביעילות הגיאומטריה של הגוף שוחזר, אוטומטית שירות מומחים שוב נקטו כל הגוף פאנל: פתיחת מכסה המנוע, דלתות, פגושים, אורות ולאחר התקנת צלחת חדשה. אגב בשביל זה היה צריך לבנות מחדש את כל המרובעים מחברים-הצמדה שלה-נהרסו. מכלול הגוף נחשף הגיאומטריה היתה לגמרי שוחזר, כל הגוף פערים תואמות לערכים במפעל, אבל למרבה הפלא הפך התיקון בשלב הבא… פירוק מוחלט של המכונית. הדבר נחוץ לשם הכנת רכב עבור צביעה, צביעת השמנה בדלתיים סגורות. הכנה לציור על מנת להתחיל לצבוע, הרכב נותק לחלוטין למעלה. עם גוף הסיר שכל ניתנת. פעולה זו מותרת איכות מקסימלית להכין חלקי גוף העבודה של הצייר. בסדנה על הכנת המכונה קיימו את כל השבוע. פרטים שוב נקבע במקום לבצע הפניה לבדוק הגיאומטריה לפני הציור, כמו גם בדיקת שחרור היו תלוי על הגוף מוכן מארז אלמנטים -הכל חוץ מחבטי פלסטיק, הוד, מנגל. עכשיו שוב להיות הריסה, הפעם לפני הציור (רכיבים מסוימים חייבים להיות צבוע בשני הצדדים), מגן העטיפה אלמנטים לא יכול להיות צביעת. מתחיל ציור הגוף על מנת לשלוח הרכב צביעת החדר נסגרו עם נייר כדי למנוע חדירת של צבע, פתחים וחלקים של המכונית אינם כפופים ציור. אלו פריטים שברצונך צבע-obezzhireny. מצלמה! והנה svezhepokrashennyj שקאיה Sorento התגלגל החוצה המצלמה. מכונית צביעה חדשה נוצץ עומד לריבוע החובט, ממתין רגע מתי יהיה מקומה הוד, דלתות, פגושים. לחזור המראה המקורי לאחר הציור, "המולדת ההיסטורית" חזר הדלתות הקדמיות, לוח המחוונים, מושבים, לאחר מכן הוא נשטף ביסודיות להופיע בפני הבעלים במיטבו. ואז הגיע רגע חגיגי! מפתחות לרכב שטח קוריאנית הנוצץ יחד עם משאלות לא להשיג עוד בתאונה יהיה להיות מוענק מהבעלים החוקיים. המכונית שוב מוכן לכבוש את הכבישים.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.