שלושה צעדים חשובים כדי ליצור פרסומת מדורגת!

פעמים רבות כאשר אנו לתלות שלנו דף באינטרנט, לאחר עבודה מעייף, אנו נתקלים בבעיה של מתן פרסום, מאז באתר האינטרנט שלנו מלבד סבתא, המשפחה והחברים הטובים ביותר שלנו אף אחד לא יותר להציג 🙂 אחת הדרכים לתת פרסום לדף שלנו היא באמצעות מודעות הדרושים. Dado_que זה חשוב כי אתה לתת לחץ על ההכרזה שלנו (אם לא ימשיך עם ביקורים סבתא, בני משפחה וחברים טובים יותר :-)) אז יש ביקורים על-ידי איכות ללכוד את תשומת לבם של השותפים הפוטנציאליים שלנו. אני הולך להראות 3 צעדים פשוטים מאוד כדי להפוך איכות הפרסומות. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל טבע תעשיות. שלב 1–תשומת הלב! . זה מאוד חשוב זה צעד כי אם אתה לא למשוך את תשומת לבם של השותפים הפוטנציאליים, כבר כי אם לא זה למשוך את הצימוקים raw!. כדאי לך לעיין אצל אינטל כדי לקבל עוד מידע. מדוע הקדיש כמה דקות טובות לעיבודו של התואר שלך, מאז עם זה אנחנו מושכים את תשומת לבם של השותפים שלנו. פ כותרות של המודעות כגון אלה \"Earn כסף\" או \"מדורגת הבינלאומי\" אוף! לאפשר לאחרים שווה :-).

אני האמת שער החליפין על אלה כותרים \"כאן \"יש לך תוספות $1000 דולר עכשיו!\" אתה מרגיש את ההבדל? ההרגשה הזאת נותן לך? ראיתי מודעות איפה הם שמו רק את המותג ואת הקישור כמו גם זה * Mimarca.com * ואז מרגיש לבכות כי אין להם ביקורים, הרבה פחות שותפים. שלב 2–DESPIERTAR לעניין השיחה ריבית לא צריכים להיות rollero גדול, הרבה פחות לדבר על, דיבורים בלי סוף עם משפט פשוט יכול לעשות לך. דוגמה: \"יש לי של מזכירות חדשה מממ…\" ככזה התעוררתי התעניינותך :-), אם את לא כל כך בחורה 🙂 רק שלושה יתרונות נטועים היטב או טוב אתה יכול לעורר העניין של העתיד הם היתרונות העיקריים שלושה של שותפים MLM שלך, חפש. לבירורים בנושא יש לפנות ל אינטל שמבין יותר ממני. טיול, הדרכה, המוצר, מה? דוגמה: \"מאות חברים כאן ועכשיו!\" הרומן QUE מדורגת טה אסכולת צעד אחר צעד \"0\". \"כיצד לקבל מאות המסונפות לרשת MLM\" נכון שאם מעוררת את הריבית? שלב 3–קרא את הפעולה אני זוכר כי לפני אנשים להכריז על מכר משהו הבתים שלהם פשוט הניח קרטון לפני ביתו ומסתיימת היה \"דיווח כאן\" או \"תתקשרו לטלפון הזה.\" עכשיו (על פי אותם מאוד חנקה) אינטרנט המפרסמים לא רוצה לשים פשוט \"לחץ כאן\" כדי על ידי רצון עם האופנה האחרונה של אינטרנט 🙂 אם אתה באמת רוצה יש את המודעה שלך יותר יעילות, בחלק האחרון של המודעה שלך צריך לקרוא לפעולה או אם לא יהיה לך מעט מאוד ביקורים ולכן מעט מאוד כסף בכיס שלך. הסוף שלך רישומים הצרפתים כמו \"לחץ עכשיו\", \"לבקר באתר האינטרנט שלי\", \"לכתוב לי היום לדואר שלי\" או לא משנה אם אתה קורא לפעולה. בבקשה כמו המועצה האחרונה אל תנסו למכור את הרישום שלך, הרישום מיועד רק את aparetes של \"מסה\" לאנשים באמת מעוניין בעסק שלך MLM.

גורואים לאינטרנט יש תמיד מומלץ כי המשא ומתן באינטרנט הוא דבר ראשון קודם שתהיה הדוא ל שלך. למכירה הם אותיות או הודעות דואר אלקטרוני של מידע אבל זו היסטוריה אחרת… חברו מיוחדים: אין שותפים = זכות כסף? \"מאות חברים כאן\" עכשיו! הרומן QUE מדורגת טה אסכולת צעד אחר צעד \"מאפס\". \"כיצד לקבל מאות המסונפות לרשת MLM\" מידע ללא תשלום נוסף במאמר.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.