שמונה דרכים כדי להתפתח מנהל התקן להולכי רגל.

עוזבים את השביל המיועדים התנועה הנגדי או רכיבה באנגלית ", ייתכן כרוכה מניעת רשיון הנהיגה לתקופה של 4-6 חודשים. לעיתים קרובות מפקח משטרת התנועה להיכשל תחת פגיעה זו פרסה או לפנות שמאלה דרך סימון כביש רציף, אבל הפשע הזה צריך להיות. שעונשה SDA לקנס של אלף כדי וחצי אלף רובל. ניהול תחבורה ללא מספרי הרישום המדינה מול הנהג לתוך רגל על די הרבה זמן: עד שלושה חודשים. עם זאת, יש אלטרנטיבה-קנס 5000 רובלים רוסיים.

הקונה חשובים: אופנוען אשר דרכה על נהיגה עם מזויף "מספרים" בבירור להיות משולל רישיון נהיגה לתקופה ארוכה יותר מ- 6 חודשים עד שנה. גבי חמו בהחלט מביע דעה מלומדת. בדיוק במקביל את יכולה להיות otluchjonnym מ בהגה וכיסא של הנהג על היותך בחלק הקדמי של המכונה יהיה מותקן אורות אדומים או מחזירי אור. זה גם שווה לזכור את דופן פנסים או אורות ערפל, עובד במצב, לא SDA המתאימה היא גם סיבה הנסיגה של רישיון נהיגה. אם אתה לא בכיר או עובד שירותים מיוחדים, ועל המכונית שלך שווה מהבהב או "krjakalka"-להיות מוכן למסור את זכויות הפקיד במשטרת התנועה לטווח ארוך מאוד: עד 18 חודשים. הפיכת המכונית היפה Airbrushes, ודא כי הציור אינה מופעלת למכונית שלך.

כמו ניידת DPS או אמבולנס. אם הדמיון ישנן רק שתי אפשרויות: לעשות עוד סרט, בהקדם האפשרי, או הספירה לאחור לשובו של זכויות בא 12-18 חודשים. הנוכחות של האלכוהול בדמו של הנהג מסייעת לעובדים של משטרת התנועה כדי להגדיל המספר של הולכי רגל על יחידת דיווח אחד לפחות שנה וחצי, לכל היותר שניים. אם הנהג אותו לא על הזמן שותה שוב, ואז פסיס העליונה יעבור "שלוש שנים". אגב, נוטש את הניסוי זיהוי של אלכוהול טהור בשיטה מעבדה דם יכולה לפגוע באופן משמעותי רשויות אכיפת החוק. וטינה שזה עשוי להימשך שנה וחצי! לא לפגוע שוטרים, לעבור את הבדיקה, אם העובד DPS באמת רוצה להראות איך עושים את זה. עד לסכום של שניים וחצי אלף רובל ייתכן תקציב המדינה של המדינה שלנו, אם הנהג חריגה המהירות המרבית המומלצת של תנועה יותר מאשר 60 קמ ש. אבל אם גילה עובד קפדנית מאוד של משטרת התנועה, הוא עלול להשעות הרישיון של המפר במשך שישה חודשים כבר. במקרה הטוב-לארבעה. מאוד מסוכן חוצה מסילת בחוץ את המעברים, כמו גם על . זז, אבל כשהוא סגור על פסי רכבת או החרמת רמזור. הנהג יהיה עונש של קנס 500 רובל, או משולל זכויות 3-6 חודשים. הפרה משנית מקנה את משטרת התנועה להכחיש את הנהג שליטה הרכב כבר על השנה. הבעלים של הרכב, הפך צד התאונה, פרחים ביודעין הניח בכיוון בלתי ידוע, מסכן חינם לעבודה ככל 15 ימים לטובת המדינה. או למלא את הצבא של הולכי רגל לפחות לטווח שנה עד שנה וחצי. . זה רק 8 קבוצות של הפרות, אילו מנהלי התקנים הנבזי הם משוללי הזכות לנהוג רכב… בחוק ישנם עוד כמה, אבל הנ ל הם הכי נפוץ.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.