שמור על המשכיות עסקית: גיבוי ווס

בשנים האחרונות הפופולרי ביותר בתחום של המשכיות עסקית, גישות כאלה יש BCP (המשכיות עסקית תוכנית – תוכנית על מנת להבטיח המשכיות עסקית), DRP (תוכנית התאוששות מאסון – תכנית לשיקום נתונים לאחר התרסקות) ו באשכולות, ככלל, לרבות בנייה של אשכולות מבוזרות גיאוגרפית וזמינות גבוהה אשכול. הבא נדון בכל הגישות הללו … אם אתה רוצה למנוע את כשל של מערכת אחסון נתונים או כדי לצמצם את האפשרות הזאת למינימום במקרה של אירוע חירום להסתמך על פעולה מתואמת והצוות המקצועי IT על מניעת אובדן התאוששות מוקדם מידע, אז אתה צריך להפנות את תשומת ליבם על תוכנית המשכיות עסקית (BCP). עם הגישה הנכונה BCP מאפשר גישה חלקה נתוני החברה, פעולה רציפה יישומים עסקיים ברמות שונות על ידי הגדלת הגמישות של אחסון נתונים וגיבוי עבור המידע הארגוני הקריטי ביותר, ובמקרה של תקלה או כשל לחזור לעבודה מידע תשתיות בזמן הקצר ביותר האפשרי. אבל אל תשכח כי תוכנית ההמשכיות העסקית צריכה בהכרח תואם את דרישות הסטנדרטים המשפטיים מסוגים שונים. עבור לספק מובטחת שחזור נתונים צריך גם בארסנל של תוכנית שחזור נתונים שפותחו לאחר התאונה (DRP), אשר מבטיח את זמינות למחלקות IT לעשות את זה עם הפסד מינימלי של מידע בהקדם האפשרי.

תוכנית זו לוקחת בחשבון את הפרטים של עסקי החברה, את רמת הביטחון הנדרשת ואת התלות של תהליכים עסקיים של עיבוד ואחסון נתונים. תוכנית אפקטיבית כדי לשחזר נתונים לאחר התרסקות להעריך כל "צווארי בקבוק" בחברה תשתית ה-IT במקרה של חומרת שרת או מערכת אחסנה להבטיח שיקום עדיפות בעדיפות גבוהה ושירותים. שיטות Clustering שתוארו לעיל ניתן לייחס חומרה ותוכנה לכתובת הפרשה המתמשכת של שירותי IT. בניין אשכול זמינות גבוהה, שהוא שילוב של עיבוד ואחסון נתונים ומערכת תוכנה המספק זמינות גבוהה וגמישות של נתונים ארגוניים בתשתית של השרת הארגון. זמינותם של נתונים ארגוניים יכולים להיות מושפעים מגורמים חיצוניים (אסונות אנתרופוגניים, אסונות וכו ').

משמעות הדבר היא כי גם במערכת, רכיבים אשר כולם שמורים במקרה כישלון, אבל מרוכזים במקום אחד, לא יכול להבטיח 100 אחוז של זמינות הנתונים של החברה במקרה של כשל מרכז הנתונים. במשימה זו יסייע לבנות אשכול מפוזרת גיאוגרפית, אשר מבטיח את זמינות הנתונים של החברה גם במקרה של הרס מוחלט של בסיס לאחסון ועיבוד. אין זה סוד כי פיתוח התוכניות המשכיות עסקית דורש עלויות נוספות של החברה. אבל באותו הזמן, כל חברה מקבלת מספר יתרונות משמעותיים כגון שחזור מהיר ויעיל של העסק במצבי חירום, מזעור הפסדים כספיים, ניהול תביעות, בעלי מניות, וכו ' נכון לעכשיו, תכנון המשכיות עסקית והוא יכול לספק גם באופן עצמאי עם עזרה של מתמחים ייעוץ לחברות. כך, המבצע המוצלח של מנהלי עסקים של חברות צריך לדאוג ולספק תוכנית הקמת עבור המשכיות עסקית והתאוששות נתונים לאחר התאונה, וכן לחברות אלה שבה הן כבר קיימות, זה הכרחי על מנת להבטיח המשך תחזוקה שלהם, בדיקה ועדכון.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.