שמן לבונה (פרנקינסנס): מסורת ורפואה במהות

הקטורת מילה (וזה באנגלית \"קטורת\") נובעת המשמעות הלטינית \"צרוב\", היא ידועה באופן מסורתי כמו אבק של שרפים ריחניים המתקבל את arbolque בעיקר שימש למטרות דתיות מאז אלפי שנים על ידי יהודים, הינדים, סינית ויפנית בין היתר.הייצור נוספים אותם שמנים אתריים נותנת צורה של barite, חרוט או אבקת בדרך כלל המוכר כיום, עם זאת, שכן כעת היה שימוש נרחב וממושך לתרבויות אחרות, מחלקה זו של קטורת מיוצרים באופן מסחרי באמצעות, ברוב שלהם, flavourings סינתטי אשר לא ניחנת לחלוטין אין תועלת לבריאות שלנו, אבל זה יכול להיות אפילו מזיקים.השפה הספרדית משתמשת הקטורת באותה מילה (באנגלית \"לבונה\") כדי לציין את השם של עץ יפה עם פרחים לבנים שמקורם במזרח התיכון עם מסורת millenary גדול, כי כבר מוערך מאוד למרובים שלה תכונות מרפא, יש משמעות מיוחדת בהיבט הדתי של תרבויות שונות. מכיוון קטורת שריפת aromatically ושמנים אתריים בעלי אותו שם, כל אחד מהם יש להבדיל כראוי בעת רכישת אותם מטות או קטורת הכוס להיות זול מאוד כפי שהם לא עשויים מרכיבים טבעיים, אבל בדרך כלל מכילים כימיקלים או באמצעות ריחות סינתטיים לייצר כוויות סיגריה כי הוא מזיק לבריאות. שמן ארומטי טהור, המתקבל הצמח הוא היחיד שיש לו תכונות מרפא לייחס את הקטורת יפיק השפעות בריאותיות חיוביות, ניתן להשתמש בבטחה, או דרך הניחוח או על ידי צורות שונות של יישום, כי קיימים בתוך הטיפול הארומטי, המחיר שלה יש היווסדו בשנת ערכו מרפא והעלות של מיצוי כי יש אחוז נמוך של שמן הכלול השרף של עץ להשתמש כדי להשיג את השמן האתרי.ארומה מיוחדת ויישומים מרובים שלה לעשות את זה שמן מיוחד להיות להשתמש בכל עת של השנה. יישומים דרך ההיסטוריה המצרים השתמשו זה ההכנות לטיפול בעור, חניטה בסגולותיו חיטוי ולאפשר גם אבקה שחורה משמש אייליינר.הערבים נהגו זה במשחות הקדוש, כדי להכין בשמים, לטהר את האווירה.חלק חשוב בפולחן הדתי של העם היהודי ושל הדת הקתולית.התרבויות העתיקות ביותר לשימוש זה בעיקר למטרות דתיות, כמו גם את הבושם. הפניות בתנ ך הקטורת שך מוזכר בתיבה הוראות Moses להרחבה של הקטורת הקדושה אשר הוכנה על פי נוסחה המדויק שמנים שונים נשרפו מדי יום על מזבח תפילה כדי Dios.En ספר תהילים קטורת מושווה התפילה של אלה המבקשים בנאמנות אלוהים ואחד החותמות של התגלות מלאך לקח הקטורת זה יהיה להוסיף התפילות של הקדושים אשר עשן זה יעלה נוכחות האל קיום הנבואה.של כל אירוע ידוע זה השתנה ההיסטוריה של האנושות, לידתו של המשיח, האיש החכם מן האוריינט מונחה על ידי הכוכב עשתה מסע ארוך כדי לבקר היילוד ישו בתור מתנת נושאת זהב, כמחוון של השושלת המלכותית שלו, קטורת כסמל של סגידה לאלוהים ולכל מור כי מטרתו מההתחלה היה למות למען האנושות. לענייננו, טבע הוא הכתובת בשבילך. על פי היסטוריונים מומחה של אותה תקופה לומר מהו כי מור והן קטורת היו יקרות מאוד, היה ערך רב יותר מאשר זהב עצמו.

תכונות טיפוליות של עפיצות אנטיספטי, אנטי דלקתי, שמן אתרי, cicatrizant, עיכול, משתן, emmenagogue, בברונכיט, מרגיע, טוניק, התחדשות העור, מגביר את ההגנה של הגוף, מגביר ריכוז ואנרגיה. יישומים בדרך כלל כעת במדיטציות, רוב האנשים אינם מודעים ליתרונות מרובים של זה שמן אתרי מספקת כי יש לו פעולה טיפולית בשדה המנטלי, הרגשי והפיזי. בגלל יכולתו לעזור לעשות עוד נשימה עמוקה, להירגע. השפעה מרגיעה עם פעולה Activator הפחתת עייפות באותו זמן זה מגביר את האנרגיה והריכוז. לטיפול בבעיות חרדה ומתח הקשורים העבר הברית אובססיבית והאווירה שתורם עצבני של שלווה, הפחתת מתח. ציינו להתלוות רגעים של מדיטציה, תפילה לאלוהים.

. זה משחרר את הכאב הנגרם על ידי ראומטיזם ועוויתות שרירים. בשל פעולת מעוררות יריקה מצוינת במקרים של אסטמה, ברונכיטיס, נזלת, שיעולים, דלקת גרון. גוון מרענן שמנים מרכזי אחד מאפיינים לשיפור וגמישותו ואת המצב של העור, לעשות את זה אז מומלץ לטפל הזדקנות עור עם קמטים, כמו גם להפחית את סימני מתיחה וצלקות. בשל פעולתה הריפוי שימוש מסומן כדי לעזור לרפא כוויות וכיבים. עובד גם על המנגנון השתן genito לטיפול dysmenorrhoea, leucorrhoea, דלקת שלפוחית השתן, עגבת, metrorrhagia. אלמנט חשוב בתעשיית הבשמים כי זה מקבע מעולה של הריח. צורות שונות של יישום ריחות הנרות קרמיקה וחשמליים לנקות את הראש, מדיטציה, לשפר את הריכוז. מאדות 20 דקות ברונכיטיס, שיעול, אובדן קול, נזלת, שיעול, דלקת גרון ומכייח מעולה. שאיפת ישירה מסייע להפוך לנשום עמוק, זה מפחית מתח וחרדה. מדולל שמני רכב (סויה, זיתים, זרעי ענבים) נמרח על העור במקרי שיגרון, עייפות, סיוטים, בעיות נשימה. קרמים ותחליבים עבור הטיפול של עור או עור עם קמטים או סימנים ראשונים של הזדקנות, להוסיף מספר טיפות שלך שמנת ניטרלי רצוי טבעי. קומפרסים לדלל כמה טיפות במים ולהחיל לאזור כדי להיות מטופלים. שטיפה לדלל כמה טיפות מים ולשטוף את העור עם יבלות, כיבים, נפגע על ידי השמש או חלוף הזמן. יישום ישיר או בושם: 1 או 2 טיפות השפעות חיוביות על המוח ו emociones.reducir חרדה, מתח, מתח, עקיצות הפיזית לעייפות, mental.minimizar estrias.neutralizar חרקים, צלקות. הידרותרפיה עבור אמבט ארומטי באופן טבעי עם בין מרגיע, המרצת התחדשות פעולה על העור.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.