תיאור של מותג רכב יונדאי

יונדאי סונטה/יונדאי סונטה/הוא כל כך נוח כי שתי דרכים שאני רוצה לבחור את אחד כל כך הרבה זמן מכונית! סדאן בגודל מלא זה מבדיל בעיקר היצע מוצק של מרחב ונוחות. זה של הנהג, ו הנוסעים יוכלו להרגיש מה בעצם צריך להיות תנועה ברכב. במהלך העבודה על העיצוב של דגם זה, מעצבי החברה יצר יצירת מופת. מראה אגרסיבי בשילוב עם יהירה "ביטוי" תן האינדיבידואליות הייחודית סונטה ואריסטוקרטיה קר, נוטעת באדם בעל תחושה של עליונות. קווים קלאסיים מוחדרים מארזים, אורות פנסים קדמיים אקספרסיבי, הפגוש הקדמי לא יכול לעזוב כדי להרשים את אניני הטעם של כלי רכב החיצוני. המודל הפך להיות מתחרה רציני בשביל המכוניות הגרמנית ו הממלכה המאוחדת. גמה מכילה 12 גוונים. הממדים של השינוי האחרון הוא משמעותי גדל.

הגדלת רוחב, אורך ו wheelbase, הפך תא המטען מרווח יותר. יורד שורה של תא המטען, לחתוך האורות האחוריים יוצרים מראה אלגנטי ומכובד ולחיתוך אלמנטים של כרום קלאסית מדגישים את מצב מוצק. הגנה אמינה גדלות זו מגישה לכייר פלסטיק מסביב להיקף של שלדת. כאשר צפו מכל זווית סונטה מדגים את סגנון ייחודי לזיהוי. בדרך סונטה מעוררת כבוד, כבוד זה מה שמגיע לך. כל דבר בעולם הוא כפופים לחוקים הפיזי. .

אבל המכונית יונדאי סונטה היא לצמצם למינימום את הסיכון לפגיעה חמורה הנוסעים עקב יישומי פ"י המשמעות של אבטחה. היית רוצה מכונית מסוגנן עם המודרני הטכנולוגי, נוח ואמין. רכב כזה הוא המבטא/יונדאי יונדאי אקסנט. . זה טוב מאוד חשוב גורם הוא המבטא ומפתיעים. אף אחד מכונית אחרת אין כזה מחיר-איכות יחס טוב. הדבר העיקרי עבורך ? פשוט לבחור הערכה המלאה אחד המתאים ביותר מתוך החמש הציע לבחירה. באפשרותך לבחור את יונדאי אקסנט אך ורק בשל שלו נעימה המראה, אבל אם אתה לוקח בחשבון חסרת תקדים ושירותי נהיגה הנאה, המבטא הוא הבחירה הברורה. דגש נפוצה ברוסיה. סדנאות רבות מציעים להפוך כוונון יונדאי אקסנט זה לא יכול רק לשנות את המראה שלה, אבל גם משופר מאוד היכולות הטכניות. האוהדים של המותג הזה יצרו-יונדאי אקסנט עצמו מועדון, המדברת על הכרה מלאה במדינה שלנו. כל מה שאתה רוכש ב למעשה, הוא חופש התנועה, חופש מן הנסיבות, חופש מחסומים. רב-תכליתי, מרווחים, קל-אל-ניהול/יונדאי סנטה פה יונדאי סנטה פה / תמיד יהיה נלווה אמין לתרגם את הרעיונות שלך. ללא ספק, . יש לך סגנון ייחודי משלך. כמובן, אתה רוצה את המכונית שלך דיבוק האינדיבידואליות המבדיל אותה מן vsedorozhnikov אחרים. במקרה זה, קלאסי יונדאי סנטה פה הוא הבחירה הטובה ביותר. שלו חזקה ובטוחה, מראהו האופייני הוא לא רק היישום על סגנון משלך, זו הכרזת העצמאות של הסטריאוטיפים הרגיל. מכונית V-סוג של קלאסיקות-6-גליל מנוע 2.7 ל' מפורסם יחידת דלתא טור חזקות של חברת יונדאי. יש בלוק גליל אלומיניום של רחוב ראשי. המנוע הזה יש כוח מרשים להזמין ב- 173 HP, תואם לחלוטין הפרופיל muskulistomu של סנטה פה. מנוע דיזל מודרני עם מערכת הזרקה ישירה רכבת משותף, פריסת מנוע ארבע-גליל, בתוך השורה. היתרונות העיקריים של ? tjagovitost וכלכלה. מבחינת רכב עם המנוע כזה הוא מתאים באופן מושלם עבור רוסיה. רכב גוף מפלדה אופטימיזציה לעמידות מקסימלית, במקביל בעוצמתה אנרגיה כדי לחסוך מקום במקרה של תאונה. מגברים דלתות פלדה חזקה משמשים כדי לאבטח את הצד ההגנה. בלמי דיסקים על כל גלגלים ומערכת ABS כל תצורות הרכב. עיצוב ללא דופי, אבטחה משופרת, מערכת מתקדמת של ציוד נוסף עבור סנטה פה החדשה משקפים את מהות המותג שיונדאי היא השאיפה לשלמות ובטחון. יונדאי תג'ר/יונדאי תג'ר /-4 x 4 עם קיצוני ספורט עיצוב. המודל משתמש מורשה צבירה הבסיס מרצדס (מנוע, הילוכים) ו יש קלאסית עבור פריסת שטח וציוד. ההזדמנות האמיתית שלהם תג'ר מתחיל להראות כאשר מפעיל נורמלי כביש ושטח מתחיל. שימוש חד-פעמי בבורר על לוח המחוונים הנהג יכול להתחבר בקלות את הציר הקדמי במהירויות של עד 70 קמ"ש, במצבים קשים במיוחד, ניתן להשתמש ההעברה בזמן אמת. גריפ משפר באופן משמעותי את מערכת הבקרה המתיחה ייחודי (עבד). עובד ב זיווג עם ABS, מערכת זו בעת זיהוי כל סיבוב הגלגלים באופן אוטומטי retarding, העברת מומנט הגלגלים עם המתיחה הטובה ביותר בשלב זה.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.