WikMail 2006: כל אימייל חוויה אמיתית

דואר אלקטרוני הפך הטופס החשוב ביותר של תקשורת. WikMail מבטיחה בכתיבה, קריאה של הודעות דואר אלקטרוני אינה בעיה מטרידה, אך נשאר כיף אמיתי. מסנן דואר הזבל נייר המכתבים שלו: WikMail מציע כל החבורה של פונקציות שימושיות שחסרים Outlook. הגרסה החדשה 2006 מחמם את התחרות עם תכונות חדשות רבות. דואר אלקטרוני הנשלח לבטל כעת, הגיע כבר שניות מאוחר יותר – ב המקבל לא משנה, שבו הוא חי ועובד בעולם. דוא ל מואצת על תקשורת גלובלית. עם זאת, הלוך ושוב של הודעות לוקח אגרה שלו. משתמשים יותר ויותר לבלות כל יום שעה ועוד כל כך, לקרוא דואר והתשובה שלהם.

יצרן טום Janocha WikMail: “Die רוב המשתמשים למצוא אותו כעת טרדה הדואר שלהם. רבה מדי clogging תיבת הדואר זבל, חפש מיילים שלך לאחר כל דבר, כל דבר מצחיק לגמרי חסר. WikMail 2006 מבטיחה כל דוא ל שוב הופך חוויה אמיתית." דואר אלקטרוני להכניס, להשתמש במסנן דואר זבל ש-2006 WikMail מצויד עם Emailchecker. הוא בודק מיד לאחר ההתחלה, אם יש דואר חדש. ניתן לקבוע את התצורה של מודול זה לפי הטעם. לפי שבוצעו לאחרונה הצבה, נראה כמו מספר או רק חשבונות דואר אלקטרוני ספציפיים מאוד. מה קורה כאשר דואר חדש מחכה? לאחר מכן, נעשה שימוש מועט של WikMail 2006. אלה הם גלאי, שבו ניתן להגדיר לפי הצורך.

פעמים poppen ולאחר מכן חלון קטן גלאי פעמים הוא מוליד את הנפשות מצחיק. WikMail ניתן להתאים להצבה החדש הפעל אפקט צליל או להפעיל הודעה קולית. SuperNotifier לא יוריד הודעות המתנה, אך מאפשר לו לעבור אותם ישירות בשרת ואם יש צורך גם למחוק. מעל הכל ניתן לסלק הודעות דואר זבל ללא הורדה לעתים זמן רב. אבטחה היא ש-spa?verderber גדול בהמפתח דוא ל נקרא ספאם. הודעות פרסום מעצבן אף אחד לא רוצה לקרוא לחבר כל תיבת דואר ובצע קריאה דוא ל אחד מטרד draining זמן. WikMail 2006 מציעים לכן של מסנן דואר זבל חכם. סימון הודעות שהגיעו כל לאחרונה, העברה אוטומטית של הודעות זבל לתיקיה דואר זבל. כאן, הודעות דואר הנכנס, ניתן לעבור ולאחר מכן מחק את אחת. ביצועי התוכנה דרך אגב אינם סובלים תחת המסנן. WikMail מצויד עם מסנן בייסיאניות. זהו חכם B?rschchen בפני עצמו לומד אילו הודעות שלו בעלים לא טוב לקבל. הודעות אלה לאחר מכן גם מגרש מסנן דואר זבל. סינון מתקדם, כל משתמש יכול להיות consignor יחיד אפילו לאינדקס, כך דואר כבר לא יתקבל על-ידי אנשים אלה. הגיבוי המוכלל מתאים למושג בטיחות של WikMail. הוא מאפשר לשמור כל דוא ל ונתונים אחרים כגיבוי. בקלות, וכך לקבל האוסף כולו דואר מארח אחר או כדי לשחזר אך לאחר קריסת מערכת. אופטיקה גדולה, נייר מכתבים שלו WikMail מציע לא רק ביצועים, אך מספק בצבעים טריים, הגימיקים אחרים עבור שביעות רצון מוגברת מאוד בעת עבודה עם הודעות הדואר עצמו. זהו אין בעיה לשנות את העיצוב של התוכנה כנדרש. מעטפת שונה זה כבר מחליפים על כל שטח הפנים של התוכנה נגד חדש. כל המשתמשים לשנות את הצבעים והגופנים בתוכנית. כך, קרא שהודעות דואר אלקטרוני ניתן לקבל כמו צבע שונים כמו שלא נקראו. טום Janocha: “Schockrote דואר לספר לי: אני לא שערכת את עדיין. " WikMail 2006 פועלת במצב HTML עם נייר מכתבים צבעוניים אשר חמוד רק רק נראים פופולריים מאוד, במיוחד בסביבה הפרטית. ניתן להעביר גרפיקה, סמיילים צבעוניים באותיות צבעוניים. גם ליצור בעצמך תבניות ניתן להשתמש במעצב נייר המכתבים כדי ליצור ולהשתמש. אפשרי גם כדי להפוך חתימה אישית מאוד, לשים אותם תחת כל דואר יוצא באופן אוטומטי. גירסה חדשה הצעות חדשות תכונות בגירסה החדשה WikMail 2006 ב- 1453 תוכנית הדואר האלקטרוני מציע שוב ?berzeugender הרבה שיפורים. כאן סקירה קצרה: – יכניס מעצב גלויות כעת גם את צלילי רקע בדואר – ניתן לקרוא את התוכן של הודעות דואר אלקטרוני בתבנית נולד .eml (Outlook Express) – פונקציות חדשות עבור עורך חתימה – חתימות מרובות אפשר לנהל במקביל – מלאה מהדורה של מקליט המאקרו – המרה של השורות בדואר באזור הזמן שלך – אתה WikMail ניתן גם מבלי להפעיל את מרכז – מצורפים קבצי צליל שיחק בדואר – חדש פועל שמע גם כסמן הודעה – IMAP תכונות – RSS ביצוע הבדיקה הראשונה מתקדמות, אז לקנות גירסת ניסיון ללא תשלום (7.6 MB) של „WikMail” זמין באינטרנט. גירסה מלאה עם כל התכונות (כולל מכתבים מעצב, אנטי מסנן דואר זבל, לוח שנה, מזין RSS) היא 24.95 אירו. הדפסה (4920 תווים, כדי לפנות מחדש שפורסמו)

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.