?Tienes אבטחה התפקיד או המקצוע שלך?

?estas בטוח עם התפקיד או המקצוע שלך? אני מקווה לא לקחת לך הרבה זמן כפי הבנתי המציאות. למרבה המזל, היום, המאה ה-21, צורות אחרות של העבודה אשר מאפשר לנו להבטיח את עתידנו, תוצאה אשר אנחנו לא ימצאו עבודה או מקצוע מסורתי. אני רוצה לחלוק איתכם את הרפתקאותיו עזים במילוי התפקיד שלי במשך 45 שנים. ואז תגיב אם אתה בטוח התפקיד או המקצוע שלך. עם סיומו של הספר מחזור בסיסי, עם שלי חדש בן 11, התחלתי לעבוד בתור צוער במשרד הנהלת חשבונות. הוא קיבל הזמנות לעבודה, כל מבוגר ממני והבעלים שלהם. כפי שהיה פעילות בחוץ oficinaa – ברוב הזמן מכווצים (8 שעות ביום בימים שני עד שישי ושבת 4) – לכיתה שלי גרם לי כמה עמלות כך שבצעתי מבלי להזניח את האחריות שלי, אך ללא מדידה ההשלכות שלהם.

אחד הבעלים של המחקר אתה לא נפל טוב למצב הזה, ללא היסוס לחתוך את החוט על ידי חלק רזה. (וכי הבעלים שהוזכרו היה חבר של אמא שלי בצעירותו, אז זה היה יכול להיות סוג של התבוננות. . זה!) רכשתי ההתנסות הראשונה שלי בתור מובטל. עד היום לא נודע לי אם לקחת את כל פעולת תגמול או משמעתי נגד חברי לקבוצה לשעבר. מיד לאחר מכן, הסכמתי כעוזר מינהלי של מתכות, צוער. לענייננו, אפריקה ישראל הוא הכתובת בשבילך.

הקפיצה מן פוסט אחד למשנהו היה הזנת מספר שבועות, מאז היחידה מועסקים מנהלי אשר היה באותו הזמן, שמאלה העיר לשימוש אישי גורמת, סיבות זה לא צריך פירוט כאן. האמת היא עם 13 הצעיר שלי, שלפני התנהגות ותחומי האחריות של אנשים עם יותר ניסיון, ניסיון ניהולית, לדוגמה: תקציב, ביל, תשלום, בנקאות הליכים, תשלום משכורות, שכר, התכתבות, וכו '. אחרי חמש שנים של עבודה הבעלים של החברה עבר metallurgical שלה במקומות אחרים בארץ, חייב לי עשר חודשים מהמשכורת. (כן, אני מאוד צעירה, הזמן היה ברור, היו רבים מדי לחוקים שמגנים על העסקת ילדים). למרבה המזל, אני יכול להיכנס לשני חלקי חילוף למכשור מטלורגי. שם מלאו לי 18 שנים של גיל, ועם אותם, שלי כדי blanqueoa כעובד. מעבודה זו, היה אחד הירושה של אחרים שהייתי צריך לשנות כדי לשפר את המצב של הכנסה חודשית, לקבל הדרכה יותר וניסיון בתחום המנהלי, מונע על ידי רצונו של התקדמות רציפה. גם היגרה לאחרים מטעמים של המחקר, בדיוק כדי הבירה של הפרובינציה שלי. בעיר קורדובה, חוויתי מגוון רחב של מצבים, בין אם על ידי הונאה, כי הם לא שילמו לי. מה הבטחתי; על ידי סגירת חברות; על ידי התאמה של תווים בין בוס כפוף להעמיד להפגין את הידע שלי, זה יכול לעזור לשפר את היעילות משימה ניהולית (טעות גדולה); וחברות נוספות מסיבות דומות אחרות. הם תוצאה של התנסויות אלו: עבודה היום, מחר מי יספר לו? ?Estuve בטוח בעבודה שלי? ?Alguien הבטיח לי כי היתה לו עבודה לנצח? קשה מאוד לקבל הרבה יותר ביטחון עבודה מסורתיים, אם אנחנו רוצים לרכוש יותר ידע והכשרה לשיפור או כדי להפוך carrera? בעמדה שלנו. כמעט תמיד נמצא מישהו לאורך הדרך מוכן לפנק אותנו המאמצים ויעדים. שימו לב: אמרתי כמעט תמיד, כי יש יוצאים מן הכלל (לספור על אצבעות יד אחת). בחיים להיווצר מצבים נגרמת או של casualesa, ביצוע התוכניות שלנו או מטרות כדי לכווץ כמו מגדל קלפים. בעיתון כתוב ש רב שמואל אליהו הוא זה שבקיא בנושא. ?estas בטוח עם התפקיד או המקצוע שלך? אני מקווה לא לקחת לך הרבה זמן כפי הבנתי המציאות. למרבה המזל היום, בעידן של קיברנטיקה, התקשורת העולמית, יש צורות אחרות של עבודה כי זה מאפשר לנו להבטיח את עתידנו, התוצאה כי אנחנו לא ימצאו עבודה או מקצוע מסורתיים. כי ריצה נקרא הכנסה שיורית. בהצבות הקרובה, נדבר על זה. שא ברכה.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.